WSV Rijn en Lek
Nederrijn i Lek · Holandia
Planuj trasę z portu: WSV Rijn en LekPokaż na mapie
WSV Rijn en Lek to port w akwenie Nederrijn i Lek, Holandia. Na miejscu: WC, Prysznic, Prąd, Woda, Slip, Odbiór fekaliów, Pralka. Z portem można się połączyć na kanale UKF 31. Najbliższy port drogą wodną: Jachthaven De Lunenburg (0,3 Mm). Z Sailseer zaplanujesz stąd rejsy z pogodą z dziewięciu modeli, pływami, prądami i godzinami otwarcia mostów.
Informacje o porcie
Głębokość wody: brak danych
UKF 31 · +31 6 30481079 · Strona internetowa
Położenie: 51° 58,37' N 005° 21,57' E
Akwen: Rhein · Jezioro bez drogi wodnej do morza
Z OpenStreetMap (way/721714333). Operator: WSV Rijn en Lek. Są miejsca dla gości.
Wyposażenie
WCPrysznicPrądWodaSlipOdbiór fekaliówPralka
Perspektywa 10-dniowa
| Dzień | Wiatr kn | Porywy kn | z | Pogoda | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| wczytywanie … | ||||||
Najsilniejszy wiatr i poryw w każdym dniu, średnia z ECMWF i GFS; od szóstego dnia tylko tendencja. Prognoza godzinowa, modele i ostrzeżenia na mapie
Najbliższe porty drogą wodną
- Jachthaven De Lunenburg 0,3 Mm E · Planuj trasę
- Stadshaven Wijk bij Duurstede 0,6 Mm W · Planuj trasę
- WSC De Loswal 1,8 Mm E · Planuj trasę
- Watersportvereniging Maurik 2,7 Mm E · Planuj trasę
- Jachthaven Eiland van Maurik 2,8 Mm E · Planuj trasę
- Hafen (Beusichem) 3,4 Mm W · Planuj trasę
Mosty i śluzy w pobliżu
- Schleuse Sluis Amerongen Śluza · 3,4 km
Przewodniki po portach i mapy
- OpenSeaMap Mapa morska z pławami, światłami nawigacyjnymi i szczegółami portu
- OpenStreetMap Mapa z drogami, sklepami i adresami na lądzie
- Google Maps Zdjęcie satelitarne, widok ulicy, godziny otwarcia na lądzie
- Windy Webcams Kamery internetowe w okolicy
- Navily Zdjęcia, opinie, ceny i rezerwacja miejsc postojowych
- noforeignland Kotwicowiska, usługi i relacje żeglarzy turystycznych
Przepisy i formalności
- Formalności: Holandia
- Rhein
- Ren z Waal, Nederrijn, Lek i IJssel: Na Renie od Bazylei do granicy holenderskiej obowiązuje przepisy policyjne żeglugi na Renie (RheinSchPV); w Holandii na Bovenrijn, Waal, Pannerdensch Kanaal, Nederrijn i Lek obowiązuje Rijnvaartpolitiereglement, a na IJssel Binnenvaartpolitiereglement. Od 1 kwietnia 2023 na Renie, jak na pozostałych śródlądowych drogach wodnych, niemiecki patent na wody śródlądowe (Sportbootführerschein Binnen) jest wymagany od 11,03 kW (15 KM) dla silnika spalinowego lub 7,5 kW dla silnika elektrycznego; łodzie od 20 do 25 m potrzebują Sportpatent. Jachty krótsze niż 20 m są małymi jednostkami: zostawiają wszystkim innym statkom miejsce potrzebne do utrzymania kursu i manewrów. Gdy wodowskaz odcinka osiągnie znak wielkiej wody II, żegluga jest tam zakazana.
Najczęściej zadawane pytania
Jakie wyposażenie ma port WSV Rijn en Lek?
Na miejscu: WC, Prysznic, Prąd, Woda, Slip, Odbiór fekaliów, Pralka.
Jaki kanał UKF ma port WSV Rijn en Lek?
Z portem można się połączyć na kanale UKF 31.
Jakie porty leżą w pobliżu portu WSV Rijn en Lek?
Drogą wodną: Jachthaven De Lunenburg (0,3 Mm), Stadshaven Wijk bij Duurstede (0,6 Mm), WSC De Loswal (1,8 Mm), Watersportvereniging Maurik (2,7 Mm), Jachthaven Eiland van Maurik (2,8 Mm), Hafen (Beusichem) (3,4 Mm).
Jaka jest pogoda w porcie WSV Rijn en Lek?
Dla portu WSV Rijn en Lek Sailseer pokazuje perspektywę 10-dniową z ECMWF i GFS, a na mapie prognozę godzinową z dziewięciu modeli wraz z urzędowymi ostrzeżeniami i zmierzonym wiatrem.
Źródła: OpenStreetMap way/721714333, Strona portu (stan 2026-10-19) Położenie i wyposażenie częściowo z OpenStreetMap (© współtwórcy OpenStreetMap, ODbL).