Sailseer

Gjestehavn Lovund

Helgeland · Norsko

Plánovat trasu, start: Gjestehavn LovundZobrazit na mapě

Gjestehavn Lovund je přístav v oblasti Helgeland, Norsko. Hloubka vody v přístavu je přibližně 3,4 m. Na místě: WC, Nafta, Wi-Fi, Restaurace, Nákup. Nejbližší přístav po vodě: Marina Rorbu Hotell (0,3 NM). Se Sailseer odsud naplánujete plavby s počasím z devíti modelů, přílivem a odlivem, proudy a otevírací dobou mostů.

Informace o přístavu

Hloubka vody: Přístav 3,4 m

Zdroj hloubky: EMODnet (odhad)

Web

Poloha: 66° 22,19' N 012° 22,03' E

Z OpenStreetMap (node/2417492660). Hloubka 3.4 m odhadnuta před vjezdem z modelu EMODnet, bez záruky.

Vybavení

WCNaftaWi-FiRestauraceNákup

Výhled na 10 dní

DenVítr knNárazy knodVlnyPočasí
načítá se …

Nejsilnější vítr a náraz za den, průměr z ECMWF a GFS; od šestého dne jen tendence. Hodinová předpověď, modely a výstrahy na mapě

Nejbližší přístavy po vodě

Průvodci po přístavech a mapy

Pravidla a formality

Časté dotazy

Jak hluboký je přístav Gjestehavn Lovund?

Hloubka vody v přístavu je přibližně 3,4 m. Zdroj údaje o hloubce: EMODnet (odhad). Rozhodující jsou námořní mapa a hloubkoměr.

Dá se v přístavu Gjestehavn Lovund natankovat nafta?

Ano, podle údajů o přístavu Gjestehavn Lovund je tam k dispozici nafta.

Jaké vybavení má přístav Gjestehavn Lovund?

Na místě: WC, Nafta, Wi-Fi, Restaurace, Nákup.

Které přístavy jsou poblíž přístavu Gjestehavn Lovund?

Po vodě: Marina Rorbu Hotell (0,3 NM), Gjestehavn Lovund (Helgeland) (0,3 NM), Sleneset Båtforening (8 NM), Træna småbåthavn (10,4 NM), Gjestehavn Træna, Sanna (11,5 NM), Naustneset Marina (20,9 NM).

Jaké je počasí v přístavu Gjestehavn Lovund?

Sailseer pro přístav Gjestehavn Lovund ukazuje výhled na 10 dní z ECMWF a GFS a na mapě hodinovou předpověď z devíti modelů s úředními výstrahami a naměřeným větrem.

Zdroje: OpenStreetMap node/2417492660, Web přístavu, OpenStreetMap (služby v přístavu) (stav 2026-09-18) Poloha a vybavení zčásti z OpenStreetMap (© přispěvatelé OpenStreetMap, ODbL).