Sailseer

Kuviga småbåthavn

Sørlandet Oost (Arendal, Grimstad) · Noorwegen

Route vanaf Kuviga småbåthavn plannenOp de kaart tonen

Kuviga småbåthavn is een haven in het vaargebied Sørlandet Oost (Arendal, Grimstad), Noorwegen. De waterdiepte in de haven is ongeveer 13,4 m. Voorzieningen ter plaatse: Diesel, Benzine, Restaurant, Boodschappen. De dichtstbijzijnde haven over het water is Barbu småbåthavn (0 NM). Met Sailseer plan je vanaf hier tochten met weer uit negen modellen, getij, stroming en brugtijden.

Haveninfo

Waterdiepte: Haven 13,4 m

Diepte-opgave: EMODnet (schatting)

Ligging: 58° 27,74' N 008° 46,88' O

Uit OpenStreetMap (way/793499152). Diepte 13.4 m geschat uit het EMODnet-model voor de ingang, zonder garantie.

Voorzieningen

DieselBenzineRestaurantBoodschappen

10-daagse vooruitblik

DagWind knWindstoten knuitGolvenWeer
wordt geladen …

Sterkste wind en windstoot per dag, gemiddeld over ECMWF en GFS; vanaf de zesde dag alleen tendens. Verwachting per uur, modellen en waarschuwingen op de kaart

Dichtstbijzijnde havens over het water

Havengidsen en kaarten

Regels en formaliteiten

Veelgestelde vragen

Hoe diep is het water in Kuviga småbåthavn?

De waterdiepte in de haven is ongeveer 13,4 m. Bron van de diepte-opgave: EMODnet (schatting). Bepalend zijn de zeekaart en het echolood.

Kun je in Kuviga småbåthavn diesel tanken?

Ja, volgens de havengegevens is er in Kuviga småbåthavn diesel.

Welke voorzieningen heeft Kuviga småbåthavn?

Voorzieningen ter plaatse: Diesel, Benzine, Restaurant, Boodschappen.

Welke havens liggen in de buurt van Kuviga småbåthavn?

Over het water: Barbu småbåthavn (0 NM), Arendal gjestehavn (0,1 NM), Pollen (0,2 NM), Strømsbubukt småbåthavn (0,2 NM), Mortenstø småbåthavn (0,4 NM), Arendal Seilforening gjestehavn (2,3 NM).

Hoe is het weer in Kuviga småbåthavn?

Sailseer toont voor Kuviga småbåthavn de 10-daagse vooruitblik uit ECMWF en GFS en op de kaart de verwachting per uur uit negen modellen, met officiële waarschuwingen en gemeten wind.

Bronnen: OpenStreetMap way/793499152, OpenStreetMap (voorzieningen in de haven) (stand 2026-09-18) Ligging en voorzieningen deels uit OpenStreetMap (© OpenStreetMap-bijdragers, ODbL).