Moss motorbåtforening
Vnější Oslofjord (Vestfold) · Norsko
Plánovat trasu, start: Moss motorbåtforeningZobrazit na mapě
Moss motorbåtforening je přístav v oblasti Vnější Oslofjord (Vestfold), Norsko. Hloubka vody v přístavu je přibližně 20 m. Na místě: Nafta, Jeřáb, Skluz, Nákup. Nejbližší přístav po vodě: Moss gjestehavn (0,3 NM). Se Sailseer odsud naplánujete plavby s počasím z devíti modelů, přílivem a odlivem, proudy a otevírací dobou mostů.
Informace o přístavu
Hloubka vody: Přístav 20 m
Zdroj hloubky: EMODnet (odhad)
Poloha: 59° 26,60' N 010° 39,04' E
Z OpenStreetMap (way/1430843512). Provozovatel: Moss motorbåtforening. Hloubka 20 m odhadnuta před vjezdem z modelu EMODnet, bez záruky.
Vybavení
NaftaJeřábSkluzNákup
Není k dispozici: Odčerpání fekálií
Výhled na 10 dní
| Den | Vítr kn | Nárazy kn | od | Vlny | Počasí | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| načítá se … | ||||||
Nejsilnější vítr a náraz za den, průměr z ECMWF a GFS; od šestého dne jen tendence. Hodinová předpověď, modely a výstrahy na mapě
Nejbližší přístavy po vodě
- Moss gjestehavn 0,3 NM J · Plánovat trasu
- Småbåtshavn (Vnější Oslofjord (Vestfold)) 0,3 NM J · Plánovat trasu
- Verket gjestehavn 0,3 NM V · Plánovat trasu
- Vansjø båtforening 0,4 NM V · Plánovat trasu
- Kambo marina 2,5 NM SV · Plánovat trasu
- Store Brevik marina 3,3 NM S · Plánovat trasu
Mosty a zdymadla v okolí
- Kanalbrua Zvedací most, zavřený 4,1 m · 0,9 km
Průvodci po přístavech a mapy
- OpenSeaMap Námořní mapa s bójemi, majáky a detaily přístavu
- OpenStreetMap Mapa s cestami, obchody a adresami na pevnině
- Google Maps Satelitní snímek, pohled z ulice, otevírací doby na pevnině
- Windy Webcams Webkamery v okolí
- Navily Fotky, hodnocení, ceny a rezervace místa v přístavu
- noforeignland Kotviště, služby a zprávy od cestovních jachtařů
- Havneguide Průvodce přístavy pro Dánsko, Švédsko a Norsko
Pravidla a formality
Časté dotazy
Jak hluboký je přístav Moss motorbåtforening?
Hloubka vody v přístavu je přibližně 20 m. Zdroj údaje o hloubce: EMODnet (odhad). Rozhodující jsou námořní mapa a hloubkoměr.
Dá se v přístavu Moss motorbåtforening natankovat nafta?
Ano, podle údajů o přístavu Moss motorbåtforening je tam k dispozici nafta.
Jaké vybavení má přístav Moss motorbåtforening?
Na místě: Nafta, Jeřáb, Skluz, Nákup. Není k dispozici: Odčerpání fekálií.
Které přístavy jsou poblíž přístavu Moss motorbåtforening?
Po vodě: Moss gjestehavn (0,3 NM), Småbåtshavn (Vnější Oslofjord (Vestfold)) (0,3 NM), Verket gjestehavn (0,3 NM), Vansjø båtforening (0,4 NM), Kambo marina (2,5 NM), Store Brevik marina (3,3 NM).
Jaké je počasí v přístavu Moss motorbåtforening?
Sailseer pro přístav Moss motorbåtforening ukazuje výhled na 10 dní z ECMWF a GFS a na mapě hodinovou předpověď z devíti modelů s úředními výstrahami a naměřeným větrem.
Zdroje: OpenStreetMap way/1430843512, Web přístavu, OpenStreetMap (služby v přístavu) (stav 2026-09-18) Poloha a vybavení zčásti z OpenStreetMap (© přispěvatelé OpenStreetMap, ODbL).