Mosvold småbåthavn
Sørlandet, zapad (Kristiansand, Mandal) · Norveška
Planiraj rutu od luke Mosvold småbåthavnPrikaži na karti
Mosvold småbåthavn je luka u području Sørlandet, zapad (Kristiansand, Mandal), Norveška. Ponuda u luci: Dizel, Benzin, Namirnice. Najbliža luka vodnim putem je Kjørrefjord (0 NM). Uz Sailseer odavde planiraš plovidbe s prognozom iz devet modela, morskim mijenama, strujama i vremenima otvaranja mostova.
Podaci o luci
Dubina vode: nema podatka
Položaj: 58° 05,93' N 006° 46,49' E
Iz OpenStreetMapa (way/547233199).
Oprema
DizelBenzinNamirnice
Izgledi za 10 dana
| Dan | Vjetar kn | Udari kn | iz | Valovi | Vrijeme | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| učitava se … | ||||||
Najjači vjetar i udar po danu, prosjek modela ECMWF i GFS; od šestog dana samo tendencija. Prognoza po satima, modeli i upozorenja na karti
Najbliže luke vodnim putem
- Kjørrefjord 0 NM S · Planiraj rutu
- Farsund gjestehavn Gåseholmen 1,7 NM JI, preko: Lyngdalsveien · Planiraj rutu
- Lauervik småbåthavn 2 NM JI, preko: Lyngdalsveien · Planiraj rutu
- Haugestranda 6,8 NM J, preko: Lyngdalsveien · Planiraj rutu
- Åpta gjestehavn 7,7 NM S · Planiraj rutu
- Bellandstrand småbåthavn 11,1 NM I, preko: Lyngdalsveien · Planiraj rutu
Mostovi i prevodnice u blizini
- Øyvollsund bru Feste Brücke, 16 m · 1,4 km
- Lyngdalsveien Feste Brücke, 22 m · 1,9 km
Peljari i karte
- OpenSeaMap Pomorska karta s plutačama, svjetionicima i detaljima luke
- OpenStreetMap Karta s putovima, trgovinama i adresama na kopnu
- Google Maps Satelitska snimka, pogled s ulice, radno vrijeme na kopnu
- Windy Webcams Web-kamere u okolici
- Navily Fotografije, ocjene, cijene i rezervacija veza
- noforeignland Sidrišta, usluge i izvješća nautičara na dugim plovidbama
- Havneguide Peljar luka za Dansku, Švedsku i Norvešku
Pravila i formalnosti
Česta pitanja
Ima li dizela u luci Mosvold småbåthavn?
Da, prema podacima o luci, u luci Mosvold småbåthavn ima dizela.
Kakvu opremu ima luka Mosvold småbåthavn?
Ponuda u luci: Dizel, Benzin, Namirnice.
Koje su luke u blizini luke Mosvold småbåthavn?
Vodnim putem: Kjørrefjord (0 NM), Farsund gjestehavn Gåseholmen (1,7 NM), Lauervik småbåthavn (2 NM), Haugestranda (6,8 NM), Åpta gjestehavn (7,7 NM), Bellandstrand småbåthavn (11,1 NM).
Kakvo je vrijeme u luci Mosvold småbåthavn?
Sailseer za luku Mosvold småbåthavn prikazuje izglede za 10 dana iz modela ECMWF i GFS, a na karti prognozu po satima iz devet modela sa službenim upozorenjima i izmjerenim vjetrom.
Izvori: OpenStreetMap way/547233199, OpenStreetMap (usluge u luci) (stanje 2026-09-18) Položaj i oprema dijelom iz OpenStreetMapa (© suradnici OpenStreetMapa, ODbL).