Svelvik Marina
Wewnętrzny Oslofjord · Norwegia
Planuj trasę z portu: Svelvik MarinaPokaż na mapie
Svelvik Marina to port w akwenie Wewnętrzny Oslofjord, Norwegia. Głębokość wody w porcie wynosi około 20 m. Liczba miejsc postojowych w porcie: 75. Na miejscu: WC, Diesel, Benzyna, Restauracja, Zakupy. Najbliższy port drogą wodną: Svelvik - Gjestebrygge (0,4 Mm). Z Sailseer zaplanujesz stąd rejsy z pogodą z dziewięciu modeli, pływami, prądami i godzinami otwarcia mostów.
Informacje o porcie
Głębokość wody: Port 20 m
Źródło głębokości: EMODnet (szacunek)
75 miejsc postojowych
Położenie: 59° 37,16' N 010° 24,60' E
Z OpenStreetMap (way/1420841147). Głębokość 20 m oszacowana przed wejściem z modelu EMODnet, bez gwarancji.
Wyposażenie
WCDieselBenzynaRestauracjaZakupy
Brak: Odbiór fekaliów
Perspektywa 10-dniowa
| Dzień | Wiatr kn | Porywy kn | z | Fale | Pogoda | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| wczytywanie … | ||||||
Najsilniejszy wiatr i poryw w każdym dniu, średnia z ECMWF i GFS; od szóstego dnia tylko tendencja. Prognoza godzinowa, modele i ostrzeżenia na mapie
Najbliższe porty drogą wodną
- Svelvik - Gjestebrygge 0,4 Mm S · Planuj trasę
- Svelvik motorbåtforening 0,7 Mm S · Planuj trasę
- Bokerøya 1,6 Mm S · Planuj trasę
- Krok Småbåthavn 3,3 Mm S · Planuj trasę
- Holmsbu Havn 3,5 Mm S · Planuj trasę
- Baskomtibryggen DA 4 Mm S · Planuj trasę
Przewodniki po portach i mapy
- OpenSeaMap Mapa morska z pławami, światłami nawigacyjnymi i szczegółami portu
- OpenStreetMap Mapa z drogami, sklepami i adresami na lądzie
- Google Maps Zdjęcie satelitarne, widok ulicy, godziny otwarcia na lądzie
- Windy Webcams Kamery internetowe w okolicy
- Navily Zdjęcia, opinie, ceny i rezerwacja miejsc postojowych
- noforeignland Kotwicowiska, usługi i relacje żeglarzy turystycznych
- Havneguide Przewodnik po portach Danii, Szwecji i Norwegii
Przepisy i formalności
Najczęściej zadawane pytania
Jaka jest głębokość w porcie Svelvik Marina?
Głębokość wody w porcie wynosi około 20 m. Źródło danych o głębokości: EMODnet (szacunek). Wiążące są mapa morska i echosonda.
Ile miejsc postojowych ma port Svelvik Marina?
Liczba miejsc postojowych w porcie: 75.
Czy w porcie Svelvik Marina można zatankować diesel?
Tak, według danych o porcie Svelvik Marina można tam zatankować diesel.
Jakie wyposażenie ma port Svelvik Marina?
Na miejscu: WC, Diesel, Benzyna, Restauracja, Zakupy. Brak: Odbiór fekaliów.
Jakie porty leżą w pobliżu portu Svelvik Marina?
Drogą wodną: Svelvik - Gjestebrygge (0,4 Mm), Svelvik motorbåtforening (0,7 Mm), Bokerøya (1,6 Mm), Krok Småbåthavn (3,3 Mm), Holmsbu Havn (3,5 Mm), Baskomtibryggen DA (4 Mm).
Jaka jest pogoda w porcie Svelvik Marina?
Dla portu Svelvik Marina Sailseer pokazuje perspektywę 10-dniową z ECMWF i GFS, a na mapie prognozę godzinową z dziewięciu modeli wraz z urzędowymi ostrzeżeniami i zmierzonym wiatrem.
Źródła: OpenStreetMap way/1420841147, Strona portu, OpenStreetMap (usługi w porcie) (stan 2026-09-18) Położenie i wyposażenie częściowo z OpenStreetMap (© współtwórcy OpenStreetMap, ODbL).