Sailseer

Valderøy småbåthavn

Sunnmøre (Ålesund) · Norwegia

Planuj trasę z portu: Valderøy småbåthavnPokaż na mapie

Valderøy småbåthavn to port w akwenie Sunnmøre (Ålesund), Norwegia. Głębokość wody w porcie wynosi około 3,7 m. Na miejscu: Diesel, Benzyna, Zakupy. Najbliższy port drogą wodną: Ytterland småbåthavn (1,9 Mm). Z Sailseer zaplanujesz stąd rejsy z pogodą z dziewięciu modeli, pływami, prądami i godzinami otwarcia mostów.

Informacje o porcie

Głębokość wody: Port 3,7 m

Źródło głębokości: EMODnet (szacunek)

Położenie: 62° 31,79' N 006° 07,16' E

Z OpenStreetMap (way/25375743). Głębokość 3.7 m oszacowana przed wejściem z modelu EMODnet, bez gwarancji.

Wyposażenie

DieselBenzynaZakupy

Perspektywa 10-dniowa

DzieńWiatr knPorywy knzFalePogoda
wczytywanie …

Najsilniejszy wiatr i poryw w każdym dniu, średnia z ECMWF i GFS; od szóstego dnia tylko tendencja. Prognoza godzinowa, modele i ostrzeżenia na mapie

Najbliższe porty drogą wodną

Przewodniki po portach i mapy

Przepisy i formalności

Najczęściej zadawane pytania

Jaka jest głębokość w porcie Valderøy småbåthavn?

Głębokość wody w porcie wynosi około 3,7 m. Źródło danych o głębokości: EMODnet (szacunek). Wiążące są mapa morska i echosonda.

Czy w porcie Valderøy småbåthavn można zatankować diesel?

Tak, według danych o porcie Valderøy småbåthavn można tam zatankować diesel.

Jakie wyposażenie ma port Valderøy småbåthavn?

Na miejscu: Diesel, Benzyna, Zakupy.

Jakie porty leżą w pobliżu portu Valderøy småbåthavn?

Drogą wodną: Ytterland småbåthavn (1,9 Mm), Roald (4 Mm), Geilevika (5,6 Mm), Lepsøya (6,6 Mm), Voldsdalsvågen Marina (8,7 Mm), Brandal Marina (8,7 Mm).

Jaka jest pogoda w porcie Valderøy småbåthavn?

Dla portu Valderøy småbåthavn Sailseer pokazuje perspektywę 10-dniową z ECMWF i GFS, a na mapie prognozę godzinową z dziewięciu modeli wraz z urzędowymi ostrzeżeniami i zmierzonym wiatrem.

Źródła: OpenStreetMap way/25375743, OpenStreetMap (usługi w porcie) (stan 2026-09-18) Położenie i wyposażenie częściowo z OpenStreetMap (© współtwórcy OpenStreetMap, ODbL).