Sailseer

Odden Havn

Kattegat, Zeland · Danska

Planiraj rutu od luke Odden HavnPrikaži na karti

Odden Havn je luka u području Kattegat, Zeland, Danska. Dubina vode u luci iznosi oko 0,5 m. Ponuda u luci: WC, Tuš, Dizel, Istezalište, Restoran, Namirnice, Perilica rublja, Radionica. Najbliža luka vodnim putem je Hundested (18,1 NM). Uz Sailseer odavde planiraš plovidbe s prognozom iz devet modela, morskim mijenama, strujama i vremenima otvaranja mostova.

Podaci o luci

Dubina vode: Luka 0,5 m

+45 70 20 38 38 · Web stranica

Položaj: 55° 58,34' N 011° 22,19' E

Olujni uspor prema Havnelodsu do +1.2 m i -1 m. Ograničenje brzine 3 čv.

Oprema

WCTušDizelIstezališteRestoranNamirnicePerilica rubljaRadionica

Den danske Havnelods (na danskom, stanje 2026-02-06)

Položaj: Kattegat, Hesselø Bugt, Sjællands Odde N-kyst

Dybder (dubine): Se plan. | På grund af tilsanding kan dybderne variere ca. 0,5 m.

Besejling (prilaz): Tilsanding kan forekomme om efteråret og derved gøre besejling af havnen vanskelig for større skibe.

Vandstand (vodostaj): Forskellen mellem middelhøjvande og middellavvande er ca. 0,6 m. N-lig og NW-lig kuling kan give indtil 1,2 m højvande og E-lig og S-lig kuling indtil 1,0 m lavvande.

Fartbegrænsning (ograničenje brzine): Max. 3 knob.

Ressourcer (oprema): Diesel og olie. Maskinværksted og bådebyggeri samt bedding til langkølede både op til 50 tons. Adgang til telefax.

Izgledi za 10 dana

DanVjetar knUdari knizValoviVrijeme
učitava se …

Najjači vjetar i udar po danu, prosjek modela ECMWF i GFS; od šestog dana samo tendencija. Prognoza po satima, modeli i upozorenja na karti

Najbliže luke vodnim putem

Peljari i karte

Pravila i formalnosti

Česta pitanja

Koliko je duboka luka Odden Havn?

Dubina vode u luci iznosi oko 0,5 m. Mjerodavni su pomorska karta i dubinomjer.

Ima li dizela u luci Odden Havn?

Da, prema podacima o luci, u luci Odden Havn ima dizela.

Kakvu opremu ima luka Odden Havn?

Ponuda u luci: WC, Tuš, Dizel, Istezalište, Restoran, Namirnice, Perilica rublja, Radionica.

Koje su luke u blizini luke Odden Havn?

Vodnim putem: Hundested (18,1 NM), Sejerø (20,1 NM), Lynæs (20,2 NM), Kulhuse (21,5 NM), Rørvig (21,6 NM), Nekselø (22,1 NM).

Kakvo je vrijeme u luci Odden Havn?

Sailseer za luku Odden Havn prikazuje izglede za 10 dana iz modela ECMWF i GFS, a na karti prognozu po satima iz devet modela sa službenim upozorenjima i izmjerenim vjetrom.

Izvori: Den danske Havnelods (Geodatastyrelsen), OpenStreetMap (usluge u luci) (stanje 2026-09-17) Položaj i oprema dijelom iz OpenStreetMapa (© suradnici OpenStreetMapa, ODbL).