Doca do Bom Sucesso
Lisabon, Tajo i Setúbal (Peniche do Sesimbre) · Portugal
Planiraj rutu od luke Doca do Bom SucessoPrikaži na karti
Doca do Bom Sucesso je luka u području Lisabon, Tajo i Setúbal (Peniche do Sesimbre), Portugal. Dubina vode u luci iznosi oko 17,5 m. Ponuda u luci: WC, Voda, Dizel, Dizalica, Istezalište, Wi-Fi, Restoran, Namirnice. Najbliža luka vodnim putem je Doca de Belém (0,3 NM). Uz Sailseer odavde planiraš plovidbe s prognozom iz devet modela, morskim mijenama, strujama i vremenima otvaranja mostova.
Podaci o luci
Dubina vode: Luka 17,5 m
Izvor dubine: EMODnet (procjena)
Položaj: 38° 41,58' N 009° 12,71' W
Iz OpenStreetMapa (way/450048115). Dubina 17.5 m procijenjena ispred ulaza iz modela EMODnet, bez jamstva.
Oprema
WCVodaDizelDizalicaIstezališteWi-FiRestoranNamirnice
Izgledi za 10 dana
| Dan | Vjetar kn | Udari kn | iz | Valovi | Vrijeme | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| učitava se … | ||||||
Najjači vjetar i udar po danu, prosjek modela ECMWF i GFS; od šestog dana samo tendencija. Prognoza po satima, modeli i upozorenja na karti
Najbliže luke vodnim putem
- Doca de Belém 0,3 NM I · Planiraj rutu
- Doca de Santo Amaro 1,6 NM I · Planiraj rutu
- Doca de Alcântara 2,1 NM I · Planiraj rutu
- Porto de Recreio de Oeiras 5,1 NM Z · Planiraj rutu
- Estação Náutica "Baia do Seixal" 5,7 NM JI · Planiraj rutu
- Marina Parque das Nações 7,7 NM SI · Planiraj rutu
Mostovi i prevodnice u blizini
- Ponte Móvel da Rocha do Conde d'Óbidos Podizni most · 4,4 km
Peljari i karte
- OpenSeaMap Pomorska karta s plutačama, svjetionicima i detaljima luke
- OpenStreetMap Karta s putovima, trgovinama i adresama na kopnu
- Google Maps Satelitska snimka, pogled s ulice, radno vrijeme na kopnu
- Windy Webcams Web-kamere u okolici
- Navily Fotografije, ocjene, cijene i rezervacija veza
- noforeignland Sidrišta, usluge i izvješća nautičara na dugim plovidbama
Pravila i formalnosti
Česta pitanja
Koliko je duboka luka Doca do Bom Sucesso?
Dubina vode u luci iznosi oko 17,5 m. Izvor podatka o dubini: EMODnet (procjena). Mjerodavni su pomorska karta i dubinomjer.
Ima li dizela u luci Doca do Bom Sucesso?
Da, prema podacima o luci, u luci Doca do Bom Sucesso ima dizela.
Kakvu opremu ima luka Doca do Bom Sucesso?
Ponuda u luci: WC, Voda, Dizel, Dizalica, Istezalište, Wi-Fi, Restoran, Namirnice.
Koje su luke u blizini luke Doca do Bom Sucesso?
Vodnim putem: Doca de Belém (0,3 NM), Doca de Santo Amaro (1,6 NM), Doca de Alcântara (2,1 NM), Porto de Recreio de Oeiras (5,1 NM), Estação Náutica "Baia do Seixal" (5,7 NM), Marina Parque das Nações (7,7 NM).
Kakvo je vrijeme u luci Doca do Bom Sucesso?
Sailseer za luku Doca do Bom Sucesso prikazuje izglede za 10 dana iz modela ECMWF i GFS, a na karti prognozu po satima iz devet modela sa službenim upozorenjima i izmjerenim vjetrom.
Izvori: OpenStreetMap way/450048115, Web-stranica luke, OpenStreetMap (usluge u luci) (stanje 2026-09-22) Položaj i oprema dijelom iz OpenStreetMapa (© suradnici OpenStreetMapa, ODbL).