Marina de Albufeira
Algarve en Guadiana (Sagres tot Alcoutim) · Portugal
Route vanaf Marina de Albufeira plannenOp de kaart tonen
Marina de Albufeira is een haven in het vaargebied Algarve en Guadiana (Sagres tot Alcoutim), Portugal. De waterdiepte in de haven is ongeveer 6,2 m. Voorzieningen ter plaatse: Toiletten, Diesel, Kraan, Restaurant, Boodschappen, Wasmachine, Werkplaats. De dichtstbijzijnde haven over het water is Marina de Vilamoura (6,5 NM). Met Sailseer plan je vanaf hier tochten met weer uit negen modellen, getij, stroming en brugtijden.
Haveninfo
Waterdiepte: Haven 6,2 m
Diepte-opgave: EMODnet (schatting)
Ligging: 37° 05,03' N 008° 15,98' W
Uit OpenStreetMap (way/1550584096). Diepte 6.2 m geschat uit het EMODnet-model voor de ingang, zonder garantie.
Voorzieningen
ToilettenDieselKraanRestaurantBoodschappenWasmachineWerkplaats
10-daagse vooruitblik
| Dag | Wind kn | Windstoten kn | uit | Golven | Weer | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| wordt geladen … | ||||||
Sterkste wind en windstoot per dag, gemiddeld over ECMWF en GFS; vanaf de zesde dag alleen tendens. Verwachting per uur, modellen en waarschuwingen op de kaart
Dichtstbijzijnde havens over het water
- Marina de Vilamoura 6,5 NM O · Route plannen
- Marina de Portimão 14,5 NM W · Route plannen
- Porto de Recreio do Clube Naval de Portimão 14,6 NM W · Route plannen
- Marina de Lagos 20,6 NM W · Route plannen
- Porto de Pesca da Culatra 25,7 NM O · Route plannen
- Marina de Faro 25,7 NM O · Route plannen
Havengidsen en kaarten
- OpenSeaMap Zeekaart met boeien, lichten en havendetails
- OpenStreetMap Kaart met wegen, winkels en adressen aan land
- Google Maps Satellietbeeld, straatweergave, openingstijden aan land
- Windy Webcams Webcams in de omgeving
- Navily Foto's, beoordelingen, prijzen en ligplaatsreservering
- noforeignland Ankerplaatsen, voorzieningen en verslagen van langetochtzeilers
Regels en formaliteiten
Veelgestelde vragen
Hoe diep is het water in Marina de Albufeira?
De waterdiepte in de haven is ongeveer 6,2 m. Bron van de diepte-opgave: EMODnet (schatting). Bepalend zijn de zeekaart en het echolood.
Kun je in Marina de Albufeira diesel tanken?
Ja, volgens de havengegevens is er in Marina de Albufeira diesel.
Welke voorzieningen heeft Marina de Albufeira?
Voorzieningen ter plaatse: Toiletten, Diesel, Kraan, Restaurant, Boodschappen, Wasmachine, Werkplaats.
Welke havens liggen in de buurt van Marina de Albufeira?
Over het water: Marina de Vilamoura (6,5 NM), Marina de Portimão (14,5 NM), Porto de Recreio do Clube Naval de Portimão (14,6 NM), Marina de Lagos (20,6 NM), Porto de Pesca da Culatra (25,7 NM), Marina de Faro (25,7 NM).
Hoe is het weer in Marina de Albufeira?
Sailseer toont voor Marina de Albufeira de 10-daagse vooruitblik uit ECMWF en GFS en op de kaart de verwachting per uur uit negen modellen, met officiële waarschuwingen en gemeten wind.
Bronnen: OpenStreetMap way/1550584096, Website van de haven, OpenStreetMap (voorzieningen in de haven) (stand 2026-09-22) Ligging en voorzieningen deels uit OpenStreetMap (© OpenStreetMap-bijdragers, ODbL).