Sailseer

Björkö hamn

Scheren van Göteborg · Zweden

Route vanaf Björkö hamn plannenOp de kaart tonen

Björkö hamn is een haven in het vaargebied Scheren van Göteborg, Zweden. De waterdiepte in de haven is ongeveer 13,3 m. Voorzieningen ter plaatse: Toiletten, Douche, Diesel, Helling, Vuilwater afpompen, Restaurant, Boodschappen, Watersportwinkel. De dichtstbijzijnde haven over het water is Hälsö hamn (0,4 NM). Met Sailseer plan je vanaf hier tochten met weer uit negen modellen, getij, stroming en brugtijden.

Haveninfo

Waterdiepte: Haven 13,3 m

Diepte-opgave: EMODnet (schatting)

+46 31 96 12 49 · Website

Ligging: 57° 43,99' N 011° 40,18' O

Uit OpenStreetMap (node/2439330710). Diepte 13.3 m geschat uit het EMODnet-model voor de ingang, zonder garantie.

Voorzieningen

ToilettenDoucheDieselHellingVuilwater afpompenRestaurantBoodschappenWatersportwinkel

10-daagse vooruitblik

DagWind knWindstoten knuitGolvenWeer
wordt geladen …

Sterkste wind en windstoot per dag, gemiddeld over ECMWF en GFS; vanaf de zesde dag alleen tendens. Verwachting per uur, modellen en waarschuwingen op de kaart

Dichtstbijzijnde havens over het water

Bruggen en sluizen in de buurt

Havengidsen en kaarten

Regels en formaliteiten

Veelgestelde vragen

Hoe diep is het water in Björkö hamn?

De waterdiepte in de haven is ongeveer 13,3 m. Bron van de diepte-opgave: EMODnet (schatting). Bepalend zijn de zeekaart en het echolood.

Kun je in Björkö hamn diesel tanken?

Ja, volgens de havengegevens is er in Björkö hamn diesel.

Welke voorzieningen heeft Björkö hamn?

Voorzieningen ter plaatse: Toiletten, Douche, Diesel, Helling, Vuilwater afpompen, Restaurant, Boodschappen, Watersportwinkel.

Welke havens liggen in de buurt van Björkö hamn?

Over het water: Hälsö hamn (0,4 NM), Stuvö hamn (0,6 NM), ÖBS Klubbhamn (0,8 NM), Knippla gästhamn (1,2 NM), Bessekrokens Marina (1,2 NM), Nimbushamnen (1,3 NM).

Hoe is het weer in Björkö hamn?

Sailseer toont voor Björkö hamn de 10-daagse vooruitblik uit ECMWF en GFS en op de kaart de verwachting per uur uit negen modellen, met officiële waarschuwingen en gemeten wind.

Bronnen: OpenStreetMap node/2439330710, Website van de haven, OpenStreetMap (voorzieningen in de haven) (stand 2026-09-18) Ligging en voorzieningen deels uit OpenStreetMap (© OpenStreetMap-bijdragers, ODbL).