Sailseer

Norra Hamnen Helsingborg

Sont (Zweden) · Zweden

Route vanaf Norra Hamnen Helsingborg plannenOp de kaart tonen

Norra Hamnen Helsingborg is een haven in het vaargebied Sont (Zweden), Zweden. De waterdiepte in de haven is ongeveer 4,4 m. Voorzieningen ter plaatse: Toiletten, Douche, Water, Diesel, Kraan, Helling, Vuilwater afpompen, Restaurant, Boodschappen. De dichtstbijzijnde haven over het water is Helsingør (2,4 NM). Met Sailseer plan je vanaf hier tochten met weer uit negen modellen, getij, stroming en brugtijden.

Haveninfo

Waterdiepte: Haven 4,4 m

Diepte-opgave: EMODnet (schatting)

+46 42 21 13 21 · Website

Ligging: 56° 02,95' N 012° 41,14' O

Uit OpenStreetMap (node/3635015207). Beheerder: Helsingborg Yacht Club - Norra Hamnen Marina AB. Diepte 4.4 m geschat uit het EMODnet-model voor de ingang, zonder garantie.

Voorzieningen

ToilettenDoucheWaterDieselKraanHellingVuilwater afpompenRestaurantBoodschappen

10-daagse vooruitblik

DagWind knWindstoten knuitGolvenWeer
wordt geladen …

Sterkste wind en windstoot per dag, gemiddeld over ECMWF en GFS; vanaf de zesde dag alleen tendens. Verwachting per uur, modellen en waarschuwingen op de kaart

Dichtstbijzijnde havens over het water

Bruggen en sluizen in de buurt

Ankerplaatsen in de buurt

Havengidsen en kaarten

Regels en formaliteiten

Veelgestelde vragen

Hoe diep is het water in Norra Hamnen Helsingborg?

De waterdiepte in de haven is ongeveer 4,4 m. Bron van de diepte-opgave: EMODnet (schatting). Bepalend zijn de zeekaart en het echolood.

Kun je in Norra Hamnen Helsingborg diesel tanken?

Ja, volgens de havengegevens is er in Norra Hamnen Helsingborg diesel.

Welke voorzieningen heeft Norra Hamnen Helsingborg?

Voorzieningen ter plaatse: Toiletten, Douche, Water, Diesel, Kraan, Helling, Vuilwater afpompen, Restaurant, Boodschappen.

Welke havens liggen in de buurt van Norra Hamnen Helsingborg?

Over het water: Helsingør (2,4 NM), Snekkersten (4 NM), Ålsgårde Langebro (5,1 NM), Espergærde (5,3 NM), Domstens hamn (5,4 NM), Råå Hamn (6,7 NM).

Hoe is het weer in Norra Hamnen Helsingborg?

Sailseer toont voor Norra Hamnen Helsingborg de 10-daagse vooruitblik uit ECMWF en GFS en op de kaart de verwachting per uur uit negen modellen, met officiële waarschuwingen en gemeten wind.

Bronnen: OpenStreetMap node/3635015207, Website van de haven, OpenStreetMap (voorzieningen in de haven) (stand 2026-09-18) Ligging en voorzieningen deels uit OpenStreetMap (© OpenStreetMap-bijdragers, ODbL).