Rönnängs småbåtshamn
Scheren van Göteborg · Zweden
Route vanaf Rönnängs småbåtshamn plannenOp de kaart tonen
Rönnängs småbåtshamn is een haven in het vaargebied Scheren van Göteborg, Zweden. De waterdiepte in de haven is ongeveer 4,1 m. Voorzieningen ter plaatse: Diesel, Helling, Restaurant. De dichtstbijzijnde haven over het water is Tjörnekalvs gästhamn (0,1 NM). Met Sailseer plan je vanaf hier tochten met weer uit negen modellen, getij, stroming en brugtijden.
Haveninfo
Waterdiepte: Haven 4,1 m
Diepte-opgave: EMODnet (schatting)
Ligging: 57° 56,44' N 011° 34,72' O
Uit OpenStreetMap (node/3547434524). Beheerder: Rönnängs båtförening. Diepte 4.1 m geschat uit het EMODnet-model voor de ingang, zonder garantie.
Voorzieningen
DieselHellingRestaurant
10-daagse vooruitblik
| Dag | Wind kn | Windstoten kn | uit | Golven | Weer | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| wordt geladen … | ||||||
Sterkste wind en windstoot per dag, gemiddeld over ECMWF en GFS; vanaf de zesde dag alleen tendens. Verwachting per uur, modellen en waarschuwingen op de kaart
Dichtstbijzijnde havens over het water
- Tjörnekalvs gästhamn 0,1 NM W · Route plannen
- Blekets hamn 0,7 NM NW · Route plannen
- Mossholmens Marina 0,8 NM NW · Route plannen
- Klädesholmens Västra hamn 1,4 NM NW, via Brücke bei Klädesholmens Västra hamn · Route plannen
- Åstols Hamn 2,5 NM ZO · Route plannen
- Stora Dyrön, Nordhamnen 2,9 NM ZO · Route plannen
Bruggen en sluizen in de buurt
- Brücke bei Mossholmens Marina Feste Brücke, 10 m · 1,7 km
- Brücke bei Klädesholmens Västra hamn Feste Brücke, 2,3 m · 2,1 km
- Brücke bei KMS Nordön - Södra hamnen Feste Brücke, 18 m · 7,4 km
Havengidsen en kaarten
- OpenSeaMap Zeekaart met boeien, lichten en havendetails
- OpenStreetMap Kaart met wegen, winkels en adressen aan land
- Google Maps Satellietbeeld, straatweergave, openingstijden aan land
- Windy Webcams Webcams in de omgeving
- Navily Foto's, beoordelingen, prijzen en ligplaatsreservering
- noforeignland Ankerplaatsen, voorzieningen en verslagen van langetochtzeilers
- Online-Hafenhandbuch esys.org Havenbeschrijvingen, aansteuering, voorzieningen
- Havneguide Havengids voor Denemarken, Zweden en Noorwegen
Regels en formaliteiten
Veelgestelde vragen
Hoe diep is het water in Rönnängs småbåtshamn?
De waterdiepte in de haven is ongeveer 4,1 m. Bron van de diepte-opgave: EMODnet (schatting). Bepalend zijn de zeekaart en het echolood.
Kun je in Rönnängs småbåtshamn diesel tanken?
Ja, volgens de havengegevens is er in Rönnängs småbåtshamn diesel.
Welke voorzieningen heeft Rönnängs småbåtshamn?
Voorzieningen ter plaatse: Diesel, Helling, Restaurant.
Welke havens liggen in de buurt van Rönnängs småbåtshamn?
Over het water: Tjörnekalvs gästhamn (0,1 NM), Blekets hamn (0,7 NM), Mossholmens Marina (0,8 NM), Klädesholmens Västra hamn (1,4 NM), Åstols Hamn (2,5 NM), Stora Dyrön, Nordhamnen (2,9 NM).
Hoe is het weer in Rönnängs småbåtshamn?
Sailseer toont voor Rönnängs småbåtshamn de 10-daagse vooruitblik uit ECMWF en GFS en op de kaart de verwachting per uur uit negen modellen, met officiële waarschuwingen en gemeten wind.
Bronnen: OpenStreetMap node/3547434524, Website van de haven, OpenStreetMap (voorzieningen in de haven) (stand 2026-09-18) Ligging en voorzieningen deels uit OpenStreetMap (© OpenStreetMap-bijdragers, ODbL).