Sailseer

Tyrislöt hamn

Scheren van Östergötland · Zweden

Route vanaf Tyrislöt hamn plannenOp de kaart tonen

Tyrislöt hamn is een haven in het vaargebied Scheren van Östergötland, Zweden. De waterdiepte in de haven is ongeveer 9,1 m. Voorzieningen ter plaatse: Toiletten, Diesel, Benzine, Helling, Vuilwater afpompen, Restaurant, Boodschappen. De dichtstbijzijnde haven over het water is Besebo (0,9 NM). Met Sailseer plan je vanaf hier tochten met weer uit negen modellen, getij, stroming en brugtijden.

Haveninfo

Waterdiepte: Haven 9,1 m

Diepte-opgave: EMODnet (schatting)

Website

Ligging: 58° 19,27' N 016° 53,84' O

Uit OpenStreetMap (node/510593714). Diepte 9.1 m geschat uit het EMODnet-model voor de ingang, zonder garantie.

Voorzieningen

ToilettenDieselBenzineHellingVuilwater afpompenRestaurantBoodschappen

10-daagse vooruitblik

DagWind knWindstoten knuitGolvenWeer
wordt geladen …

Sterkste wind en windstoot per dag, gemiddeld over ECMWF en GFS; vanaf de zesde dag alleen tendens. Verwachting per uur, modellen en waarschuwingen op de kaart

Dichtstbijzijnde havens over het water

Havengidsen en kaarten

Regels en formaliteiten

Veelgestelde vragen

Hoe diep is het water in Tyrislöt hamn?

De waterdiepte in de haven is ongeveer 9,1 m. Bron van de diepte-opgave: EMODnet (schatting). Bepalend zijn de zeekaart en het echolood.

Kun je in Tyrislöt hamn diesel tanken?

Ja, volgens de havengegevens is er in Tyrislöt hamn diesel.

Welke voorzieningen heeft Tyrislöt hamn?

Voorzieningen ter plaatse: Toiletten, Diesel, Benzine, Helling, Vuilwater afpompen, Restaurant, Boodschappen.

Welke havens liggen in de buurt van Tyrislöt hamn?

Over het water: Besebo (0,9 NM), Uvmarö Hamn i Sankt Anna (2,1 NM), Fyruddens hamn (9,3 NM), Gryts Motor & Mekaniska Verkstad (9,6 NM), Arkösunds Hamn (11,3 NM), Arkösunds Marin (11,5 NM).

Hoe is het weer in Tyrislöt hamn?

Sailseer toont voor Tyrislöt hamn de 10-daagse vooruitblik uit ECMWF en GFS en op de kaart de verwachting per uur uit negen modellen, met officiële waarschuwingen en gemeten wind.

Bronnen: OpenStreetMap node/510593714, Website van de haven, OpenStreetMap (voorzieningen in de haven) (stand 2026-09-18) Ligging en voorzieningen deels uit OpenStreetMap (© OpenStreetMap-bijdragers, ODbL).