Çeşme Marina
Střední Egejské moře (Izmir, Çeşme, Sığacık, Kuşadası) · Turecko
Plánovat trasu, start: Çeşme MarinaZobrazit na mapě
Çeşme Marina je přístav v oblasti Střední Egejské moře (Izmir, Çeşme, Sığacık, Kuşadası), Turecko. Hloubka vody v přístavu je přibližně 0,3 m. Na místě: WC, Elektřina, Odčerpání fekálií, Wi-Fi, Restaurace, Nákup. Přístav je k zastižení na kanálu VKV VHF 72. Nejbližší přístav po vodě: Setur Çeşme Marina (9,3 NM). Místní větry v oblasti: Meltemi. Se Sailseer odsud naplánujete plavby s počasím z devíti modelů, přílivem a odlivem, proudy a otevírací dobou mostů.
Informace o přístavu
Hloubka vody: Přístav 0,3 m
Zdroj hloubky: EMODnet (odhad)
VKV VHF 72 · +90232 712 2500 0232 712 9914 · Web
Poloha: 38° 19,30' N 026° 18,08' E
Z OpenStreetMap (relation/15615347). Hloubka 0.3 m odhadnuta před vjezdem z modelu EMODnet, bez záruky.
Vybavení
WCElektřinaOdčerpání fekáliíWi-FiRestauraceNákup
Výhled na 10 dní
| Den | Vítr kn | Nárazy kn | od | Vlny | Počasí | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| načítá se … | ||||||
Nejsilnější vítr a náraz za den, průměr z ECMWF a GFS; od šestého dne jen tendence. Hodinová předpověď, modely a výstrahy na mapě
Místní větry
- Meltemi: letní severní vítr v Egejském moři za jasné oblohy, nejsilnější odpoledne a často po několik dní; za vysokými ostrovy padavé nárazy, mezi ostrovy tryskové efekty, krátké, strmé vlny
Nejbližší přístavy po vodě
- Setur Çeşme Marina 9,3 NM V · Plánovat trasu
- Büyükliman 9,7 NM V · Plánovat trasu
- Paşalimanı 10,1 NM V · Plánovat trasu
- gridia 12,4 NM JZ · Plánovat trasu
- Marin Alaçatı Yat Limanı 15,1 NM JV · Plánovat trasu
- Teos Marina 37,2 NM V · Plánovat trasu
Průvodci po přístavech a mapy
- OpenSeaMap Námořní mapa s bójemi, majáky a detaily přístavu
- OpenStreetMap Mapa s cestami, obchody a adresami na pevnině
- Google Maps Satelitní snímek, pohled z ulice, otevírací doby na pevnině
- Windy Webcams Webkamery v okolí
- Navily Fotky, hodnocení, ceny a rezervace místa v přístavu
- noforeignland Kotviště, služby a zprávy od cestovních jachtařů
Pravidla a formality
Časté dotazy
Jak hluboký je přístav Çeşme Marina?
Hloubka vody v přístavu je přibližně 0,3 m. Zdroj údaje o hloubce: EMODnet (odhad). Rozhodující jsou námořní mapa a hloubkoměr.
Jaké vybavení má přístav Çeşme Marina?
Na místě: WC, Elektřina, Odčerpání fekálií, Wi-Fi, Restaurace, Nákup.
Jaký kanál VKV má přístav Çeşme Marina?
Přístav je k zastižení na kanálu VKV VHF 72.
Které přístavy jsou poblíž přístavu Çeşme Marina?
Po vodě: Setur Çeşme Marina (9,3 NM), Büyükliman (9,7 NM), Paşalimanı (10,1 NM), gridia (12,4 NM), Marin Alaçatı Yat Limanı (15,1 NM), Teos Marina (37,2 NM).
Jaké je počasí v přístavu Çeşme Marina?
Sailseer pro přístav Çeşme Marina ukazuje výhled na 10 dní z ECMWF a GFS a na mapě hodinovou předpověď z devíti modelů s úředními výstrahami a naměřeným větrem.
Zdroje: OpenStreetMap relation/15615347, Web přístavu, OpenStreetMap (služby v přístavu) (stav 2026-09-23) Poloha a vybavení zčásti z OpenStreetMap (© přispěvatelé OpenStreetMap, ODbL).