Sailseer

Port of Fethiye

Lýkijské pobřeží (Marmaris, Göcek, Fethiye, Kaş, Kemer) · Turecko

Plánovat trasu, start: Port of FethiyeZobrazit na mapě

Port of Fethiye je přístav v oblasti Lýkijské pobřeží (Marmaris, Göcek, Fethiye, Kaş, Kemer), Turecko. Hloubka vody v přístavu je přibližně 10 m. Na místě: WC, Voda, Nafta, Restaurace, Nákup. Nejbližší přístav po vodě: Ece Marina (0,3 NM). Se Sailseer odsud naplánujete plavby s počasím z devíti modelů, přílivem a odlivem, proudy a otevírací dobou mostů.

Informace o přístavu

Hloubka vody: Přístav 10 m

Zdroj hloubky: OpenStreetMap

+90 252 614 1187 · Web

Poloha: 36° 37,39' N 029° 06,26' E

Z OpenStreetMap (node/537964877). Provozovatel: Fethiye Belediyesi. Hloubka 10 m podle OSM.

Vybavení

WCVodaNaftaRestauraceNákup

Výhled na 10 dní

DenVítr knNárazy knodVlnyPočasí
načítá se …

Nejsilnější vítr a náraz za den, průměr z ECMWF a GFS; od šestého dne jen tendence. Hodinová předpověď, modely a výstrahy na mapě

Nejbližší přístavy po vodě

Průvodci po přístavech a mapy

Pravidla a formality

Časté dotazy

Jak hluboký je přístav Port of Fethiye?

Hloubka vody v přístavu je přibližně 10 m. Zdroj údaje o hloubce: OpenStreetMap. Rozhodující jsou námořní mapa a hloubkoměr.

Dá se v přístavu Port of Fethiye natankovat nafta?

Ano, podle údajů o přístavu Port of Fethiye je tam k dispozici nafta.

Jaké vybavení má přístav Port of Fethiye?

Na místě: WC, Voda, Nafta, Restaurace, Nákup.

Které přístavy jsou poblíž přístavu Port of Fethiye?

Po vodě: Ece Marina (0,3 NM), Yes Marina (0,6 NM), D-Marin Göcek (11,3 NM), Skopea Marina Göcek (11,5 NM), Marintürk Göcek Village (11,7 NM), Setur Marinas Göcek Exclusive Marina (11,9 NM).

Jaké je počasí v přístavu Port of Fethiye?

Sailseer pro přístav Port of Fethiye ukazuje výhled na 10 dní z ECMWF a GFS a na mapě hodinovou předpověď z devíti modelů s úředními výstrahami a naměřeným větrem.

Zdroje: OpenStreetMap node/537964877, Web přístavu, OpenStreetMap (služby v přístavu) (stav 2026-09-23) Poloha a vybavení zčásti z OpenStreetMap (© přispěvatelé OpenStreetMap, ODbL).