Sailseer

City of Homer Port and Harbor

Kenai en Cook Inlet (Seward, Homer, Seldovia, Anchorage) · Verenigde Staten

Route vanaf City of Homer Port and Harbor plannenOp de kaart tonen

City of Homer Port and Harbor is een haven in het vaargebied Kenai en Cook Inlet (Seward, Homer, Seldovia, Anchorage), Verenigde Staten. De waterdiepte in de haven is ongeveer 4,6 m. Voorzieningen ter plaatse: Toiletten, Diesel, Restaurant, Boodschappen. De dichtstbijzijnde haven over het water is Seldovia Small Harbor (16,7 NM). Met Sailseer plan je vanaf hier tochten met weer uit negen modellen, getij, stroming en brugtijden.

Haveninfo

Waterdiepte: Haven 4,6 m

Diepte-opgave: EMODnet (schatting)

Website

Ligging: 59° 36,29' N 151° 25,46' W

Uit OpenStreetMap (relation/12227459). Beheerder: City of Homer. Diepte 4.6 m geschat uit het EMODnet-model voor de ingang, zonder garantie.

Voorzieningen

ToilettenDieselRestaurantBoodschappen

10-daagse vooruitblik

DagWind knWindstoten knuitGolvenWeer
wordt geladen …

Sterkste wind en windstoot per dag, gemiddeld over ECMWF en GFS; vanaf de zesde dag alleen tendens. Verwachting per uur, modellen en waarschuwingen op de kaart

Dichtstbijzijnde havens over het water

Havengidsen en kaarten

Regels en formaliteiten

Veelgestelde vragen

Hoe diep is het water in City of Homer Port and Harbor?

De waterdiepte in de haven is ongeveer 4,6 m. Bron van de diepte-opgave: EMODnet (schatting). Bepalend zijn de zeekaart en het echolood.

Kun je in City of Homer Port and Harbor diesel tanken?

Ja, volgens de havengegevens is er in City of Homer Port and Harbor diesel.

Welke voorzieningen heeft City of Homer Port and Harbor?

Voorzieningen ter plaatse: Toiletten, Diesel, Restaurant, Boodschappen.

Welke havens liggen in de buurt van City of Homer Port and Harbor?

Over het water: Seldovia Small Harbor (16,7 NM), Ninilchik Harbor (43,3 NM).

Hoe is het weer in City of Homer Port and Harbor?

Sailseer toont voor City of Homer Port and Harbor de 10-daagse vooruitblik uit ECMWF en GFS en op de kaart de verwachting per uur uit negen modellen, met officiële waarschuwingen en gemeten wind.

Bronnen: OpenStreetMap relation/12227459, Website van de haven, OpenStreetMap (voorzieningen in de haven) (stand 2026-10-21) Ligging en voorzieningen deels uit OpenStreetMap (© OpenStreetMap-bijdragers, ODbL).