Sailseer

Presque Isle State Dock

Huronmeer: Michigan (Port Huron, Saginaw Bay, Alpena, Mackinac Island, De Tour) · Verenigde Staten

Route vanaf Presque Isle State Dock plannenOp de kaart tonen

Presque Isle State Dock is een haven in het vaargebied Huronmeer: Michigan (Port Huron, Saginaw Bay, Alpena, Mackinac Island, De Tour), Verenigde Staten. De waterdiepte in de haven is ongeveer 1,5 m. Voorzieningen ter plaatse: Diesel, Helling. De dichtstbijzijnde haven over het water is Sand Bay Marina (5,8 NM). Met Sailseer plan je vanaf hier tochten met weer uit negen modellen, getij, stroming en brugtijden.

Haveninfo

Waterdiepte: Haven 1,5 m

Diepte-opgave: EMODnet (schatting)

Ligging: 45° 20,54' N 083° 29,17' W

Uit OpenStreetMap (node/7818459645). Diepte 1.5 m geschat uit het EMODnet-model voor de ingang, zonder garantie.

Voorzieningen

DieselHelling

10-daagse vooruitblik

DagWind knWindstoten knuitGolvenWeer
wordt geladen …

Sterkste wind en windstoot per dag, gemiddeld over ECMWF en GFS; vanaf de zesde dag alleen tendens. Verwachting per uur, modellen en waarschuwingen op de kaart

Dichtstbijzijnde havens over het water

Havengidsen en kaarten

Regels en formaliteiten

Veelgestelde vragen

Hoe diep is het water in Presque Isle State Dock?

De waterdiepte in de haven is ongeveer 1,5 m. Bron van de diepte-opgave: EMODnet (schatting). Bepalend zijn de zeekaart en het echolood.

Kun je in Presque Isle State Dock diesel tanken?

Ja, volgens de havengegevens is er in Presque Isle State Dock diesel.

Welke voorzieningen heeft Presque Isle State Dock?

Voorzieningen ter plaatse: Diesel, Helling.

Welke havens liggen in de buurt van Presque Isle State Dock?

Over het water: Sand Bay Marina (5,8 NM), Rogers City Marina (17 NM), Alpena Marina (30,1 NM), Hammond Bay State Harbor (34,9 NM), DeTour State Harbor (44,6 NM), Harrisville Harbor (45,3 NM).

Hoe is het weer in Presque Isle State Dock?

Sailseer toont voor Presque Isle State Dock de 10-daagse vooruitblik uit ECMWF en GFS en op de kaart de verwachting per uur uit negen modellen, met officiële waarschuwingen en gemeten wind.

Bronnen: OpenStreetMap node/7818459645, OpenStreetMap (voorzieningen in de haven) (stand 2026-10-21) Ligging en voorzieningen deels uit OpenStreetMap (© OpenStreetMap-bijdragers, ODbL).