Sailseer

Virksund Lystbådehavn

Limfjord · Denemarken

Route vanaf Virksund Lystbådehavn plannenOp de kaart tonen

Virksund Lystbådehavn is een haven in het vaargebied Limfjord, Denemarken. Voorzieningen ter plaatse: Toiletten, Diesel, Benzine, Kraan, Helling, Restaurant, Boodschappen, Werkplaats. De dichtstbijzijnde haven over het water is Virksund (0,1 NM). Met Sailseer plan je vanaf hier tochten met weer uit negen modellen, getij, stroming en brugtijden.

Haveninfo

Waterdiepte: geen gegevens

+45 97 51 29 29 · Website

Ligging: 56° 36,51' N 009° 17,54' O

Binnenwater

Let op de stroming bij de ingang (Havnelods). Snelheidslimiet 3 kn.

Voorzieningen

ToilettenDieselBenzineKraanHellingRestaurantBoodschappenWerkplaats

Den danske Havnelods (Deens, stand 2026-08-12)

Ligging: Limfjorden, Virksund

Dybder (diepten): Se plan.

Vandstand (waterstand): Forskellen mellem middelhøjvande og middellavvande er ca. 0,25 m. W-NW-lige vinde giver høj vandstand og E-lige vinde lavere vandstand.

Strøm (stroming): Når Virksund gennemsejlingssluse er åben, kan strømmen sætte stærkt mod NNE.

Fartbegrænsning (snelheidslimiet): 3 knob.

Ressourcer (voorzieningen): Diesel kan fås. Benzin 2 km. Bedding og værksted. En 4,5-tons mastekran. En 12-tons kran. Klubhus.

10-daagse vooruitblik

DagWind knWindstoten knuitGolvenWeer
wordt geladen …

Sterkste wind en windstoot per dag, gemiddeld over ECMWF en GFS; vanaf de zesde dag alleen tendens. Verwachting per uur, modellen en waarschuwingen op de kaart

Dichtstbijzijnde havens over het water

Havengidsen en kaarten

Regels en formaliteiten

Veelgestelde vragen

Kun je in Virksund Lystbådehavn diesel tanken?

Ja, volgens de havengegevens is er in Virksund Lystbådehavn diesel.

Welke voorzieningen heeft Virksund Lystbådehavn?

Voorzieningen ter plaatse: Toiletten, Diesel, Benzine, Kraan, Helling, Restaurant, Boodschappen, Werkplaats.

Welke havens liggen in de buurt van Virksund Lystbådehavn?

Over het water: Virksund (0,1 NM), Hjarbæk (5 NM), Kvols Havn (5,5 NM), Hvalpsund (8,8 NM), Hvalpsund Fiskerihavn (9,2 NM), Sundsøre Lystbådehavn (9,7 NM).

Hoe is het weer in Virksund Lystbådehavn?

Sailseer toont voor Virksund Lystbådehavn de 10-daagse vooruitblik uit ECMWF en GFS en op de kaart de verwachting per uur uit negen modellen, met officiële waarschuwingen en gemeten wind.

Bronnen: Den danske Havnelods (Geodatastyrelsen), OpenStreetMap (voorzieningen in de haven) (stand 2026-09-17) Ligging en voorzieningen deels uit OpenStreetMap (© OpenStreetMap-bijdragers, ODbL).