Sailseer

Sportgemeinschaft Segeln Potsdam

Potsdamski Havel · Njemačka

Planiraj rutu od luke Sportgemeinschaft Segeln PotsdamPrikaži na karti

Sportgemeinschaft Segeln Potsdam je luka u području Potsdamski Havel, Njemačka. Ponuda u luci: WC, Tuš, Struja, Voda, Dizel, Benzin, Dizalica, Istezalište, Pražnjenje fekalija, Nautička oprema. Najbliža luka vodnim putem je Segelverein Potsdamer Adler (0,3 NM). Uz Sailseer odavde planiraš plovidbe s prognozom iz devet modela, morskim mijenama, strujama i vremenima otvaranja mostova.

Podaci o luci

Dubina vode: nema podatka

+49 331 292 634 · Web stranica

Položaj: 52° 23,26' N 013° 02,51' E

Vode: Mecklenburgische Seenplatte, Berlin und Brandenburg · Unutarnje jezero bez vodnog puta do mora

Iz OpenStreetMapa (way/596070933). Upravitelj: Sportgemeinschaft Segeln Potsdam e.V.. Ima vezova za goste.

Oprema

WCTušStrujaVodaDizelBenzinDizalicaIstezalištePražnjenje fekalijaNautička oprema

Izgledi za 10 dana

DanVjetar knUdari knizVrijeme
učitava se …

Najjači vjetar i udar po danu, prosjek modela ECMWF i GFS; od šestog dana samo tendencija. Prognoza po satima, modeli i upozorenja na karti

Najbliže luke vodnim putem

Mostovi i prevodnice u blizini

Peljari i karte

Pravila i formalnosti

Česta pitanja

Ima li dizela u luci Sportgemeinschaft Segeln Potsdam?

Da, prema podacima o luci, u luci Sportgemeinschaft Segeln Potsdam ima dizela.

Kakvu opremu ima luka Sportgemeinschaft Segeln Potsdam?

Ponuda u luci: WC, Tuš, Struja, Voda, Dizel, Benzin, Dizalica, Istezalište, Pražnjenje fekalija, Nautička oprema.

Koje su luke u blizini luke Sportgemeinschaft Segeln Potsdam?

Vodnim putem: Segelverein Potsdamer Adler (0,3 NM), Auf dem Kiewitt (0,3 NM), Yachthafenresidenz (0,4 NM), Motorbootclub Potsdam (0,4 NM), Yachthafen Potsdam (0,5 NM), Potsdamer Segler-Club Wiking (0,6 NM).

Kakvo je vrijeme u luci Sportgemeinschaft Segeln Potsdam?

Sailseer za luku Sportgemeinschaft Segeln Potsdam prikazuje izglede za 10 dana iz modela ECMWF i GFS, a na karti prognozu po satima iz devet modela sa službenim upozorenjima i izmjerenim vjetrom.

Izvori: OpenStreetMap way/596070933, Web-stranica luke, OpenStreetMap (usluge u luci) (stanje 2026-10-01) Položaj i oprema dijelom iz OpenStreetMapa (© suradnici OpenStreetMapa, ODbL).