Sailseer

Sportgemeinschaft Segeln Potsdam

Hawela poczdamska · Niemcy

Planuj trasę z portu: Sportgemeinschaft Segeln PotsdamPokaż na mapie

Sportgemeinschaft Segeln Potsdam to port w akwenie Hawela poczdamska, Niemcy. Na miejscu: WC, Prysznic, Prąd, Woda, Diesel, Benzyna, Dźwig, Slip, Odbiór fekaliów, Sklep żeglarski. Najbliższy port drogą wodną: Segelverein Potsdamer Adler (0,3 Mm). Z Sailseer zaplanujesz stąd rejsy z pogodą z dziewięciu modeli, pływami, prądami i godzinami otwarcia mostów.

Informacje o porcie

Głębokość wody: brak danych

+49 331 292 634 · Strona internetowa

Położenie: 52° 23,26' N 013° 02,51' E

Akwen: Mecklenburgische Seenplatte, Berlin und Brandenburg · Jezioro bez drogi wodnej do morza

Z OpenStreetMap (way/596070933). Operator: Sportgemeinschaft Segeln Potsdam e.V.. Są miejsca dla gości.

Wyposażenie

WCPrysznicPrądWodaDieselBenzynaDźwigSlipOdbiór fekaliówSklep żeglarski

Perspektywa 10-dniowa

DzieńWiatr knPorywy knzPogoda
wczytywanie …

Najsilniejszy wiatr i poryw w każdym dniu, średnia z ECMWF i GFS; od szóstego dnia tylko tendencja. Prognoza godzinowa, modele i ostrzeżenia na mapie

Najbliższe porty drogą wodną

Mosty i śluzy w pobliżu

Przewodniki po portach i mapy

Przepisy i formalności

Najczęściej zadawane pytania

Czy w porcie Sportgemeinschaft Segeln Potsdam można zatankować diesel?

Tak, według danych o porcie Sportgemeinschaft Segeln Potsdam można tam zatankować diesel.

Jakie wyposażenie ma port Sportgemeinschaft Segeln Potsdam?

Na miejscu: WC, Prysznic, Prąd, Woda, Diesel, Benzyna, Dźwig, Slip, Odbiór fekaliów, Sklep żeglarski.

Jakie porty leżą w pobliżu portu Sportgemeinschaft Segeln Potsdam?

Drogą wodną: Segelverein Potsdamer Adler (0,3 Mm), Auf dem Kiewitt (0,3 Mm), Yachthafenresidenz (0,4 Mm), Motorbootclub Potsdam (0,4 Mm), Yachthafen Potsdam (0,5 Mm), Potsdamer Segler-Club Wiking (0,6 Mm).

Jaka jest pogoda w porcie Sportgemeinschaft Segeln Potsdam?

Dla portu Sportgemeinschaft Segeln Potsdam Sailseer pokazuje perspektywę 10-dniową z ECMWF i GFS, a na mapie prognozę godzinową z dziewięciu modeli wraz z urzędowymi ostrzeżeniami i zmierzonym wiatrem.

Źródła: OpenStreetMap way/596070933, Strona portu, OpenStreetMap (usługi w porcie) (stan 2026-10-01) Położenie i wyposażenie częściowo z OpenStreetMap (© współtwórcy OpenStreetMap, ODbL).