Sailseer

Port du Château

Bretania Północna (Saint-Malo do Brestu) · Francja

Planuj trasę z portu: Port du ChâteauPokaż na mapie

Port du Château to port w akwenie Bretania Północna (Saint-Malo do Brestu), Francja. Głębokość wody w porcie wynosi około 5,2 m. Na miejscu: WC, Prysznic, Diesel, Dźwig, Restauracja, Zakupy, Warsztat. Najbliższy port drogą wodną: La Maison Blanche (1,8 Mm). Z Sailseer zaplanujesz stąd rejsy z pogodą z dziewięciu modeli, pływami, prądami i godzinami otwarcia mostów.

Informacje o porcie

Głębokość wody: Port 5,2 m

Źródło głębokości: EMODnet (szacunek)

Strona internetowa

Położenie: 48° 22,74' N 004° 29,36' W

Z OpenStreetMap (relation/2980914). Głębokość 5.2 m oszacowana przed wejściem z modelu EMODnet, bez gwarancji.

Wyposażenie

WCPrysznicDieselDźwigRestauracjaZakupyWarsztat

Perspektywa 10-dniowa

DzieńWiatr knPorywy knzFalePogoda
wczytywanie …

Najsilniejszy wiatr i poryw w każdym dniu, średnia z ECMWF i GFS; od szóstego dnia tylko tendencja. Prognoza godzinowa, modele i ostrzeżenia na mapie

Najbliższe porty drogą wodną

Mosty i śluzy w pobliżu

Przewodniki po portach i mapy

Przepisy i formalności

Najczęściej zadawane pytania

Jaka jest głębokość w porcie Port du Château?

Głębokość wody w porcie wynosi około 5,2 m. Źródło danych o głębokości: EMODnet (szacunek). Wiążące są mapa morska i echosonda.

Czy w porcie Port du Château można zatankować diesel?

Tak, według danych o porcie Port du Château można tam zatankować diesel.

Jakie wyposażenie ma port Port du Château?

Na miejscu: WC, Prysznic, Diesel, Dźwig, Restauracja, Zakupy, Warsztat.

Jakie porty leżą w pobliżu portu Port du Château?

Drogą wodną: La Maison Blanche (1,8 Mm), Sainte-Anne du Portzic (3 Mm), Port de plaisance du Moulin Blanc (3,1 Mm), Aire de carénage (3,3 Mm), Porz Meur (3,6 Mm), Port du Caro (3,8 Mm).

Jaka jest pogoda w porcie Port du Château?

Dla portu Port du Château Sailseer pokazuje perspektywę 10-dniową z ECMWF i GFS, a na mapie prognozę godzinową z dziewięciu modeli wraz z urzędowymi ostrzeżeniami i zmierzonym wiatrem.

Źródła: OpenStreetMap relation/2980914, Strona portu, OpenStreetMap (usługi w porcie) (stan 2026-09-24) Położenie i wyposażenie częściowo z OpenStreetMap (© współtwórcy OpenStreetMap, ODbL).