Sailseer

Killough Harbour

Irlandia Północna, południe (Strangford Lough, wybrzeże Mourne) · Wielka Brytania

Planuj trasę z portu: Killough HarbourPokaż na mapie

Killough Harbour to port w akwenie Irlandia Północna, południe (Strangford Lough, wybrzeże Mourne), Wielka Brytania. Głębokość wody w porcie wynosi około 1,4 m. Na miejscu: Diesel, Benzyna, Slip, Restauracja, Zakupy. Najbliższy port drogą wodną: Phennick Cove Marina (2,3 Mm). Z Sailseer zaplanujesz stąd rejsy z pogodą z dziewięciu modeli, pływami, prądami i godzinami otwarcia mostów.

Informacje o porcie

Głębokość wody: Port 1,4 m

Źródło głębokości: EMODnet (szacunek)

Położenie: 54° 15,16' N 005° 38,28' W

Z OpenStreetMap (way/1082773039). Głębokość 1.4 m oszacowana przed wejściem z modelu EMODnet, bez gwarancji.

Wyposażenie

DieselBenzynaSlipRestauracjaZakupy

Perspektywa 10-dniowa

DzieńWiatr knPorywy knzFalePogoda
wczytywanie …

Najsilniejszy wiatr i poryw w każdym dniu, średnia z ECMWF i GFS; od szóstego dnia tylko tendencja. Prognoza godzinowa, modele i ostrzeżenia na mapie

Najbliższe porty drogą wodną

Przewodniki po portach i mapy

Przepisy i formalności

Najczęściej zadawane pytania

Jaka jest głębokość w porcie Killough Harbour?

Głębokość wody w porcie wynosi około 1,4 m. Źródło danych o głębokości: EMODnet (szacunek). Wiążące są mapa morska i echosonda.

Czy w porcie Killough Harbour można zatankować diesel?

Tak, według danych o porcie Killough Harbour można tam zatankować diesel.

Jakie wyposażenie ma port Killough Harbour?

Na miejscu: Diesel, Benzyna, Slip, Restauracja, Zakupy.

Jakie porty leżą w pobliżu portu Killough Harbour?

Drogą wodną: Phennick Cove Marina (2,3 Mm), Newcastle Yacht Club (10,3 Mm), Portaferry Marina (11 Mm), Donaghadee Marina (28,1 Mm), Carlingford Marina (29,2 Mm), Groomsport Harbour (32,7 Mm).

Jaka jest pogoda w porcie Killough Harbour?

Dla portu Killough Harbour Sailseer pokazuje perspektywę 10-dniową z ECMWF i GFS, a na mapie prognozę godzinową z dziewięciu modeli wraz z urzędowymi ostrzeżeniami i zmierzonym wiatrem.

Źródła: OpenStreetMap way/1082773039, OpenStreetMap (usługi w porcie) (stan 2026-09-23) Położenie i wyposażenie częściowo z OpenStreetMap (© współtwórcy OpenStreetMap, ODbL).