Sailseer

Marina Kornati

Dalmacja Północna (Zadar, Pag, Dugi Otok, Kornati, Murter) · Chorwacja

Planuj trasę z portu: Marina KornatiPokaż na mapie

Marina Kornati to port w akwenie Dalmacja Północna (Zadar, Pag, Dugi Otok, Kornati, Murter), Chorwacja. Głębokość wody w porcie wynosi około 5,5 m. Na miejscu: WC, Prysznic, Woda, Diesel, Benzyna, Dźwig, Slip, Restauracja, Zakupy, Pralka. Najbliższy port drogą wodną: Hotelska marina (0,4 Mm). Wiatry lokalne w akwenie: Bora, Jugo (Scirocco Adriatyku), Scirocco. Z Sailseer zaplanujesz stąd rejsy z pogodą z dziewięciu modeli, pływami, prądami i godzinami otwarcia mostów.

Informacje o porcie

Głębokość wody: Port 5,5 m

Źródło głębokości: EMODnet (szacunek)

+385 23 383800 · Strona internetowa

Położenie: 43° 56,51' N 015° 26,53' E

Z OpenStreetMap (relation/6692459). Głębokość 5.5 m oszacowana przed wejściem z modelu EMODnet, bez gwarancji.

Wyposażenie

WCPrysznicWodaDieselBenzynaDźwigSlipRestauracjaZakupyPralka

Perspektywa 10-dniowa

DzieńWiatr knPorywy knzFalePogoda
wczytywanie …

Najsilniejszy wiatr i poryw w każdym dniu, średnia z ECMWF i GFS; od szóstego dnia tylko tendencja. Prognoza godzinowa, modele i ostrzeżenia na mapie

Wiatry lokalne

Najbliższe porty drogą wodną

Przewodniki po portach i mapy

Przepisy i formalności

Najczęściej zadawane pytania

Jaka jest głębokość w porcie Marina Kornati?

Głębokość wody w porcie wynosi około 5,5 m. Źródło danych o głębokości: EMODnet (szacunek). Wiążące są mapa morska i echosonda.

Czy w porcie Marina Kornati można zatankować diesel?

Tak, według danych o porcie Marina Kornati można tam zatankować diesel.

Jakie wyposażenie ma port Marina Kornati?

Na miejscu: WC, Prysznic, Woda, Diesel, Benzyna, Dźwig, Slip, Restauracja, Zakupy, Pralka.

Jakie porty leżą w pobliżu portu Marina Kornati?

Drogą wodną: Hotelska marina (0,4 Mm), Molum Marine club (1,3 Mm), Luka Tkon (1,6 Mm), Pakoštane I (4,3 Mm), Bucht Triluke (4,4 Mm), Pakoštane II (5 Mm).

Jaka jest pogoda w porcie Marina Kornati?

Dla portu Marina Kornati Sailseer pokazuje perspektywę 10-dniową z ECMWF i GFS, a na mapie prognozę godzinową z dziewięciu modeli wraz z urzędowymi ostrzeżeniami i zmierzonym wiatrem.

Źródła: OpenStreetMap relation/6692459, Strona portu, OpenStreetMap (usługi w porcie) (stan 2026-09-23) Położenie i wyposażenie częściowo z OpenStreetMap (© współtwórcy OpenStreetMap, ODbL).