Sailseer

Port de l'Alguer/Porto di Alghero

Sardynia Zachodnia (Alghero, Oristano, Carloforte) · Włochy

Planuj trasę z portu: Port de l'Alguer/Porto di AlgheroPokaż na mapie

Port de l'Alguer/Porto di Alghero to port w akwenie Sardynia Zachodnia (Alghero, Oristano, Carloforte), Włochy. Głębokość wody w porcie wynosi około 3,8 m. Liczba miejsc postojowych w porcie: 100. Na miejscu: Diesel, Slip, Restauracja, Zakupy. Najbliższy port drogą wodną: Moll de la Ciutat de l'Alguer (0,1 Mm). Wiatry lokalne w akwenie: Maestrale (Mistral), Scirocco. Z Sailseer zaplanujesz stąd rejsy z pogodą z dziewięciu modeli, pływami, prądami i godzinami otwarcia mostów.

Informacje o porcie

Głębokość wody: Port 3,8 m

Źródło głębokości: EMODnet (szacunek)

100 miejsc postojowych

Strona internetowa

Położenie: 40° 33,76' N 008° 18,65' E

Z OpenStreetMap (way/126207132). Głębokość 3.8 m oszacowana przed wejściem z modelu EMODnet, bez gwarancji.

Wyposażenie

DieselSlipRestauracjaZakupy

Perspektywa 10-dniowa

DzieńWiatr knPorywy knzFalePogoda
wczytywanie …

Najsilniejszy wiatr i poryw w każdym dniu, średnia z ECMWF i GFS; od szóstego dnia tylko tendencja. Prognoza godzinowa, modele i ostrzeżenia na mapie

Wiatry lokalne

Najbliższe porty drogą wodną

Przewodniki po portach i mapy

Przepisy i formalności

Najczęściej zadawane pytania

Jaka jest głębokość w porcie Port de l'Alguer/Porto di Alghero?

Głębokość wody w porcie wynosi około 3,8 m. Źródło danych o głębokości: EMODnet (szacunek). Wiążące są mapa morska i echosonda.

Ile miejsc postojowych ma port Port de l'Alguer/Porto di Alghero?

Liczba miejsc postojowych w porcie: 100.

Czy w porcie Port de l'Alguer/Porto di Alghero można zatankować diesel?

Tak, według danych o porcie Port de l'Alguer/Porto di Alghero można tam zatankować diesel.

Jakie wyposażenie ma port Port de l'Alguer/Porto di Alghero?

Na miejscu: Diesel, Slip, Restauracja, Zakupy.

Jakie porty leżą w pobliżu portu Port de l'Alguer/Porto di Alghero?

Drogą wodną: Moll de la Ciutat de l'Alguer (0,1 Mm), Yacht Club Alghero (0,2 Mm), Marina di Fertilia (2 Mm), Cala Dragunara (7,3 Mm), Grotte di Nettuno (7,4 Mm), Porto Conte Marina (7,9 Mm).

Jaka jest pogoda w porcie Port de l'Alguer/Porto di Alghero?

Dla portu Port de l'Alguer/Porto di Alghero Sailseer pokazuje perspektywę 10-dniową z ECMWF i GFS, a na mapie prognozę godzinową z dziewięciu modeli wraz z urzędowymi ostrzeżeniami i zmierzonym wiatrem.

Źródła: OpenStreetMap way/126207132, Strona portu, OpenStreetMap (usługi w porcie) (stan 2026-09-23) Położenie i wyposażenie częściowo z OpenStreetMap (© współtwórcy OpenStreetMap, ODbL).