Sailseer

Stintino Porto Mannu Harbour

Sardynia Północno-Zachodnia (Castelsardo, Porto Torres, Stintino) · Włochy

Planuj trasę z portu: Stintino Porto Mannu HarbourPokaż na mapie

Stintino Porto Mannu Harbour to port w akwenie Sardynia Północno-Zachodnia (Castelsardo, Porto Torres, Stintino), Włochy. Głębokość wody w porcie wynosi około 6 m. Na miejscu: Diesel, Slip, Restauracja, Zakupy, Warsztat. Najbliższy port drogą wodną: Stintino Marina (0 Mm). Wiatry lokalne w akwenie: Maestrale (Mistral), Scirocco. Z Sailseer zaplanujesz stąd rejsy z pogodą z dziewięciu modeli, pływami, prądami i godzinami otwarcia mostów.

Informacje o porcie

Głębokość wody: Port 6 m

Źródło głębokości: EMODnet (szacunek)

Położenie: 40° 56,31' N 008° 13,75' E

Z OpenStreetMap (node/4690772763). Głębokość 6 m oszacowana przed wejściem z modelu EMODnet, bez gwarancji.

Wyposażenie

DieselSlipRestauracjaZakupyWarsztat

Perspektywa 10-dniowa

DzieńWiatr knPorywy knzFalePogoda
wczytywanie …

Najsilniejszy wiatr i poryw w każdym dniu, średnia z ECMWF i GFS; od szóstego dnia tylko tendencja. Prognoza godzinowa, modele i ostrzeżenia na mapie

Wiatry lokalne

Najbliższe porty drogą wodną

Przewodniki po portach i mapy

Przepisy i formalności

Najczęściej zadawane pytania

Jaka jest głębokość w porcie Stintino Porto Mannu Harbour?

Głębokość wody w porcie wynosi około 6 m. Źródło danych o głębokości: EMODnet (szacunek). Wiążące są mapa morska i echosonda.

Czy w porcie Stintino Porto Mannu Harbour można zatankować diesel?

Tak, według danych o porcie Stintino Porto Mannu Harbour można tam zatankować diesel.

Jakie wyposażenie ma port Stintino Porto Mannu Harbour?

Na miejscu: Diesel, Slip, Restauracja, Zakupy, Warsztat.

Jakie porty leżą w pobliżu portu Stintino Porto Mannu Harbour?

Drogą wodną: Stintino Marina (0 Mm), Ancora Yacht Club Small Harbour (2,2 Mm), Cormorano Marina (10 Mm), Castelsardo Marina (21,4 Mm), Castelsardo (21,7 Mm), Grotte di Nettuno (29,1 Mm).

Jaka jest pogoda w porcie Stintino Porto Mannu Harbour?

Dla portu Stintino Porto Mannu Harbour Sailseer pokazuje perspektywę 10-dniową z ECMWF i GFS, a na mapie prognozę godzinową z dziewięciu modeli wraz z urzędowymi ostrzeżeniami i zmierzonym wiatrem.

Źródła: OpenStreetMap node/4690772763, OpenStreetMap (usługi w porcie) (stan 2026-09-23) Położenie i wyposażenie częściowo z OpenStreetMap (© współtwórcy OpenStreetMap, ODbL).