Sailseer

Arcadia Veterans Memorial Marina

Michiganské jezero: východní břeh (St. Joseph, Holland, Muskegon, Ludington, Traverse City, Charlevoix) · USA

Plánovat trasu, start: Arcadia Veterans Memorial MarinaZobrazit na mapě

Arcadia Veterans Memorial Marina je přístav v oblasti Michiganské jezero: východní břeh (St. Joseph, Holland, Muskegon, Ludington, Traverse City, Charlevoix), USA. Hloubka vody v přístavu je přibližně 5,1 m. Počet kotvících míst v přístavu: 37. Na místě: Nafta, Skluz. Nejbližší přístav po vodě: Betsie Bay Marina (7,3 NM). Se Sailseer odsud naplánujete plavby s počasím z devíti modelů, přílivem a odlivem, proudy a otevírací dobou mostů.

Informace o přístavu

Hloubka vody: Přístav 5,1 m

Zdroj hloubky: EMODnet (odhad)

Kotvících míst: 37

+1 231 889 9653 · Web

Poloha: 44° 29,42' N 086° 14,33' W

Z OpenStreetMap (way/1224454513). Provozovatel: Arcadia Township. Hloubka 5.1 m odhadnuta před vjezdem z modelu EMODnet, bez záruky.

Vybavení

NaftaSkluz

Výhled na 10 dní

DenVítr knNárazy knodVlnyPočasí
načítá se …

Nejsilnější vítr a náraz za den, průměr z ECMWF a GFS; od šestého dne jen tendence. Hodinová předpověď, modely a výstrahy na mapě

Nejbližší přístavy po vodě

Průvodci po přístavech a mapy

Pravidla a formality

Časté dotazy

Jak hluboký je přístav Arcadia Veterans Memorial Marina?

Hloubka vody v přístavu je přibližně 5,1 m. Zdroj údaje o hloubce: EMODnet (odhad). Rozhodující jsou námořní mapa a hloubkoměr.

Kolik kotvících míst má přístav Arcadia Veterans Memorial Marina?

Počet kotvících míst v přístavu: 37.

Dá se v přístavu Arcadia Veterans Memorial Marina natankovat nafta?

Ano, podle údajů o přístavu Arcadia Veterans Memorial Marina je tam k dispozici nafta.

Jaké vybavení má přístav Arcadia Veterans Memorial Marina?

Na místě: Nafta, Skluz.

Které přístavy jsou poblíž přístavu Arcadia Veterans Memorial Marina?

Po vodě: Betsie Bay Marina (7,3 NM), East Shore Marina (7,3 NM), Frankfort Municipal Marina (7,9 NM), Jacobson Marina Resort (8,1 NM), Red Park (12,3 NM), Crystal Lake Yacht Club (12,4 NM).

Jaké je počasí v přístavu Arcadia Veterans Memorial Marina?

Sailseer pro přístav Arcadia Veterans Memorial Marina ukazuje výhled na 10 dní z ECMWF a GFS a na mapě hodinovou předpověď z devíti modelů s úředními výstrahami a naměřeným větrem.

Zdroje: OpenStreetMap way/1224454513, Web přístavu, OpenStreetMap (služby v přístavu) (stav 2026-10-21) Poloha a vybavení zčásti z OpenStreetMap (© přispěvatelé OpenStreetMap, ODbL).