Sailseer

Ashland Marina

Gornje jezero: Minnesota i Wisconsin (Duluth, Grand Marais, Bayfield, Apostle Islands) · SAD

Planiraj rutu od luke Ashland MarinaPrikaži na karti

Ashland Marina je luka u području Gornje jezero: Minnesota i Wisconsin (Duluth, Grand Marais, Bayfield, Apostle Islands), SAD. Dubina vode u luci iznosi oko 2,4 m. Broj vezova u luci: 121. Ponuda u luci: Dizel, Istezalište, Restoran, Namirnice. Najbliža luka vodnim putem je Washburn Marina (4,3 NM). Uz Sailseer odavde planiraš plovidbe s prognozom iz devet modela, morskim mijenama, strujama i vremenima otvaranja mostova.

Podaci o luci

Dubina vode: Luka 2,4 m

Izvor dubine: EMODnet (procjena)

Vezova: 121

+1 715 682 7049 · Web stranica

Položaj: 46° 35,63' N 090° 53,26' W

Iz OpenStreetMapa (relation/2498956). Dubina 2.4 m procijenjena ispred ulaza iz modela EMODnet, bez jamstva.

Oprema

DizelIstezališteRestoranNamirnice

Izgledi za 10 dana

DanVjetar knUdari knizValoviVrijeme
učitava se …

Najjači vjetar i udar po danu, prosjek modela ECMWF i GFS; od šestog dana samo tendencija. Prognoza po satima, modeli i upozorenja na karti

Najbliže luke vodnim putem

Peljari i karte

Pravila i formalnosti

Česta pitanja

Koliko je duboka luka Ashland Marina?

Dubina vode u luci iznosi oko 2,4 m. Izvor podatka o dubini: EMODnet (procjena). Mjerodavni su pomorska karta i dubinomjer.

Koliko vezova ima luka Ashland Marina?

Broj vezova u luci: 121.

Ima li dizela u luci Ashland Marina?

Da, prema podacima o luci, u luci Ashland Marina ima dizela.

Kakvu opremu ima luka Ashland Marina?

Ponuda u luci: Dizel, Istezalište, Restoran, Namirnice.

Koje su luke u blizini luke Ashland Marina?

Vodnim putem: Washburn Marina (4,3 NM), Madeline Island Yacht Club (11,5 NM), Pike's Bay Marina (12,2 NM), Apostle Islands Yacht Club (13,2 NM), Bayfield Marina (13,3 NM), Roys Point Marina (15,6 NM).

Kakvo je vrijeme u luci Ashland Marina?

Sailseer za luku Ashland Marina prikazuje izglede za 10 dana iz modela ECMWF i GFS, a na karti prognozu po satima iz devet modela sa službenim upozorenjima i izmjerenim vjetrom.

Izvori: OpenStreetMap relation/2498956, Web-stranica luke, OpenStreetMap (usluge u luci) (stanje 2026-10-21) Položaj i oprema dijelom iz OpenStreetMapa (© suradnici OpenStreetMapa, ODbL).