Bay Shore Marina
New York i Long Island (New York, Hudson, Long Island, Montauk) · SAD
Planiraj rutu od luke Bay Shore MarinaPrikaži na karti
Bay Shore Marina je luka u području New York i Long Island (New York, Hudson, Long Island, Montauk), SAD. Dubina vode u luci iznosi oko 3,5 m. Ponuda u luci: Dizel, Restoran. Najbliža luka vodnim putem je Bay Shore Yacht Club (1 NM). Uz Sailseer odavde planiraš plovidbe s prognozom iz devet modela, morskim mijenama, strujama i vremenima otvaranja mostova.
Podaci o luci
Dubina vode: Luka 3,5 m
Izvor dubine: EMODnet (procjena)
Položaj: 40° 42,73' N 073° 14,43' W
Iz OpenStreetMapa (way/971757211). Dubina 3.5 m procijenjena ispred ulaza iz modela EMODnet, bez jamstva.
Oprema
DizelRestoran
Izgledi za 10 dana
| Dan | Vjetar kn | Udari kn | iz | Valovi | Vrijeme | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| učitava se … | ||||||
Najjači vjetar i udar po danu, prosjek modela ECMWF i GFS; od šestog dana samo tendencija. Prognoza po satima, modeli i upozorenja na karti
Najbliže luke vodnim putem
- Bay Shore Yacht Club 1 NM JZ · Planiraj rutu
- East Islip 2,4 NM I · Planiraj rutu
- West Islip Marina 2,9 NM JZ · Planiraj rutu
- Babylon 4,8 NM JZ · Planiraj rutu
- Seaview 6,2 NM JI · Planiraj rutu
- Village of Lindenhurst Charles J. Cowan Marina 6,2 NM JZ · Planiraj rutu
Peljari i karte
- OpenSeaMap Pomorska karta s plutačama, svjetionicima i detaljima luke
- OpenStreetMap Karta s putovima, trgovinama i adresama na kopnu
- Google Maps Satelitska snimka, pogled s ulice, radno vrijeme na kopnu
- Windy Webcams Web-kamere u okolici
- Navily Fotografije, ocjene, cijene i rezervacija veza
- noforeignland Sidrišta, usluge i izvješća nautičara na dugim plovidbama
Pravila i formalnosti
Česta pitanja
Koliko je duboka luka Bay Shore Marina?
Dubina vode u luci iznosi oko 3,5 m. Izvor podatka o dubini: EMODnet (procjena). Mjerodavni su pomorska karta i dubinomjer.
Ima li dizela u luci Bay Shore Marina?
Da, prema podacima o luci, u luci Bay Shore Marina ima dizela.
Kakvu opremu ima luka Bay Shore Marina?
Ponuda u luci: Dizel, Restoran.
Koje su luke u blizini luke Bay Shore Marina?
Vodnim putem: Bay Shore Yacht Club (1 NM), East Islip (2,4 NM), West Islip Marina (2,9 NM), Babylon (4,8 NM), Seaview (6,2 NM), Village of Lindenhurst Charles J. Cowan Marina (6,2 NM).
Kakvo je vrijeme u luci Bay Shore Marina?
Sailseer za luku Bay Shore Marina prikazuje izglede za 10 dana iz modela ECMWF i GFS, a na karti prognozu po satima iz devet modela sa službenim upozorenjima i izmjerenim vjetrom.
Izvori: OpenStreetMap way/971757211, OpenStreetMap (usluge u luci) (stanje 2026-10-21) Položaj i oprema dijelom iz OpenStreetMapa (© suradnici OpenStreetMapa, ODbL).