Cape Marina
Treasure Coast a Space Coast (Stuart, Fort Pierce, Vero Beach, Cape Canaveral) · USA
Plánovat trasu, start: Cape MarinaZobrazit na mapě
Cape Marina je přístav v oblasti Treasure Coast a Space Coast (Stuart, Fort Pierce, Vero Beach, Cape Canaveral), USA. Hloubka vody v přístavu je přibližně 3,8 m. Počet kotvících míst v přístavu: 300. Na místě: Skluz, Dílna. Nejbližší přístav po vodě: SpaceX Barge Dock (0,5 NM). Se Sailseer odsud naplánujete plavby s počasím z devíti modelů, přílivem a odlivem, proudy a otevírací dobou mostů.
Informace o přístavu
Hloubka vody: Přístav 3,8 m
Zdroj hloubky: EMODnet (odhad)
Kotvících míst: 300
Poloha: 28° 24,45' N 080° 37,65' W
Z OpenStreetMap (node/6558595808). Hloubka 3.8 m odhadnuta před vjezdem z modelu EMODnet, bez záruky.
Vybavení
SkluzDílna
Není k dispozici: Elektřina
Výhled na 10 dní
| Den | Vítr kn | Nárazy kn | od | Vlny | Počasí | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| načítá se … | ||||||
Nejsilnější vítr a náraz za den, průměr z ECMWF a GFS; od šestého dne jen tendence. Hodinová předpověď, modely a výstrahy na mapě
Nejbližší přístavy po vodě
- SpaceX Barge Dock 0,5 NM S · Plánovat trasu
- Sunrise Marina 0,7 NM V · Plánovat trasu
- Cape Canaveral 3,3 NM J · Plánovat trasu
- Angel City 4,8 NM J · Plánovat trasu
- Cape Crossing Marina 5,3 NM Z, přes Canaveral Barge Canal, North Courtenay Parkway · Plánovat trasu
- Cocoa 8,8 NM JZ, přes Canaveral Barge Canal · Plánovat trasu
Mosty a zdymadla v okolí
- Brücke bei Cape Marina Zvedací most · 0,5 km
- Canaveral Barge Canal Zdymadlo · 1,1 km
- North Courtenay Parkway Zvedací most · 7,7 km
Průvodci po přístavech a mapy
- OpenSeaMap Námořní mapa s bójemi, majáky a detaily přístavu
- OpenStreetMap Mapa s cestami, obchody a adresami na pevnině
- Google Maps Satelitní snímek, pohled z ulice, otevírací doby na pevnině
- Windy Webcams Webkamery v okolí
- Navily Fotky, hodnocení, ceny a rezervace místa v přístavu
- noforeignland Kotviště, služby a zprávy od cestovních jachtařů
Pravidla a formality
Časté dotazy
Jak hluboký je přístav Cape Marina?
Hloubka vody v přístavu je přibližně 3,8 m. Zdroj údaje o hloubce: EMODnet (odhad). Rozhodující jsou námořní mapa a hloubkoměr.
Kolik kotvících míst má přístav Cape Marina?
Počet kotvících míst v přístavu: 300.
Jaké vybavení má přístav Cape Marina?
Na místě: Skluz, Dílna. Není k dispozici: Elektřina.
Které přístavy jsou poblíž přístavu Cape Marina?
Po vodě: SpaceX Barge Dock (0,5 NM), Sunrise Marina (0,7 NM), Cape Canaveral (3,3 NM), Angel City (4,8 NM), Cape Crossing Marina (5,3 NM), Cocoa (8,8 NM).
Jaké je počasí v přístavu Cape Marina?
Sailseer pro přístav Cape Marina ukazuje výhled na 10 dní z ECMWF a GFS a na mapě hodinovou předpověď z devíti modelů s úředními výstrahami a naměřeným větrem.
Zdroje: OpenStreetMap node/6558595808, OpenStreetMap (služby v přístavu) (stav 2026-10-21) Poloha a vybavení zčásti z OpenStreetMap (© přispěvatelé OpenStreetMap, ODbL).