Sailseer

Des Moines Marina

Puget Sound i Hood Canal (Seattle, Tacoma, Olympia, Everett, jezioro Washington) · USA

Planuj trasę z portu: Des Moines MarinaPokaż na mapie

Des Moines Marina to port w akwenie Puget Sound i Hood Canal (Seattle, Tacoma, Olympia, Everett, jezioro Washington), USA. Głębokość wody w porcie wynosi około 5,6 m. Na miejscu: WC, Diesel, Slip, Odbiór fekaliów, Restauracja, Zakupy, Sklep żeglarski. Najbliższy port drogą wodną: Des Moines Yacht Club (0,3 Mm). Z Sailseer zaplanujesz stąd rejsy z pogodą z dziewięciu modeli, pływami, prądami i godzinami otwarcia mostów.

Informacje o porcie

Głębokość wody: Port 5,6 m

Źródło głębokości: EMODnet (szacunek)

Położenie: 47° 23,96' N 122° 19,82' W

Z OpenStreetMap (way/40141768). Głębokość 5.6 m oszacowana przed wejściem z modelu EMODnet, bez gwarancji.

Wyposażenie

WCDieselSlipOdbiór fekaliówRestauracjaZakupySklep żeglarski

Perspektywa 10-dniowa

DzieńWiatr knPorywy knzFalePogoda
wczytywanie …

Najsilniejszy wiatr i poryw w każdym dniu, średnia z ECMWF i GFS; od szóstego dnia tylko tendencja. Prognoza godzinowa, modele i ostrzeżenia na mapie

Najbliższe porty drogą wodną

Przewodniki po portach i mapy

Przepisy i formalności

Najczęściej zadawane pytania

Jaka jest głębokość w porcie Des Moines Marina?

Głębokość wody w porcie wynosi około 5,6 m. Źródło danych o głębokości: EMODnet (szacunek). Wiążące są mapa morska i echosonda.

Czy w porcie Des Moines Marina można zatankować diesel?

Tak, według danych o porcie Des Moines Marina można tam zatankować diesel.

Jakie wyposażenie ma port Des Moines Marina?

Na miejscu: WC, Diesel, Slip, Odbiór fekaliów, Restauracja, Zakupy, Sklep żeglarski.

Jakie porty leżą w pobliżu portu Des Moines Marina?

Drogą wodną: Des Moines Yacht Club (0,3 Mm), Breakwater Marina (Puget Sound i Hood Canal (Seattle, Tacoma, Olympia, Everett, jezioro Washington)) (9,4 Mm), Dockton Marina (9,5 Mm), Tacoma (10,2 Mm), Quartermaster Yatch Club (10,4 Mm), Tacoma Sea Scout Base (10,6 Mm).

Jaka jest pogoda w porcie Des Moines Marina?

Dla portu Des Moines Marina Sailseer pokazuje perspektywę 10-dniową z ECMWF i GFS, a na mapie prognozę godzinową z dziewięciu modeli wraz z urzędowymi ostrzeżeniami i zmierzonym wiatrem.

Źródła: OpenStreetMap way/40141768, OpenStreetMap (usługi w porcie) (stan 2026-10-21) Położenie i wyposażenie częściowo z OpenStreetMap (© współtwórcy OpenStreetMap, ODbL).