North Carolina Welcome Center
Severní Karolína: soundy a Outer Banks (Oriental, Ocracoke, Manteo, Elizabeth City) · USA
Plánovat trasu, start: North Carolina Welcome CenterZobrazit na mapě
North Carolina Welcome Center je přístav v oblasti Severní Karolína: soundy a Outer Banks (Oriental, Ocracoke, Manteo, Elizabeth City), USA. Hloubka vody v přístavu je přibližně 3,5 m. Na místě: WC. Nejbližší přístav po vodě: Lamb's Marina (14,5 NM). Se Sailseer odsud naplánujete plavby s počasím z devíti modelů, přílivem a odlivem, proudy a otevírací dobou mostů.
Informace o přístavu
Hloubka vody: Přístav 3,5 m
Zdroj hloubky: EMODnet (odhad)
Poloha: 36° 30,41' N 076° 21,35' W
Z OpenStreetMap (node/11090573691). Hloubka 3.5 m odhadnuta před vjezdem z modelu EMODnet, bez záruky.
Vybavení
WC
Výhled na 10 dní
| Den | Vítr kn | Nárazy kn | od | Vlny | Počasí | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| načítá se … | ||||||
Nejsilnější vítr a náraz za den, průměr z ECMWF a GFS; od šestého dne jen tendence. Hodinová předpověď, modely a výstrahy na mapě
Nejbližší přístavy po vodě
- Lamb's Marina 14,5 NM JV, přes Brücke bei North Carolina Welcome Center · Plánovat trasu
- Causeway Marina 16,3 NM JV, přes Brücke bei North Carolina Welcome Center · Plánovat trasu
- Atlantic Yacht Basin 21,4 NM SV, přes Brücke 99, Deep Creek Bridge, Deep Creek Lock · Plánovat trasu
- Centreville Marina 23,6 NM SV, přes Brücke 99, Deep Creek Bridge, Deep Creek Lock, Chesapeake & Albemarle Railroad, Centerville Turnpike North · Plánovat trasu
- Chesapeake 24,5 NM S, přes Brücke 99, Deep Creek Bridge, Deep Creek Lock, Great Bridge Lock · Plánovat trasu
- Ocean Yacht Marina 30,7 NM S, přes Brücke 99, Deep Creek Bridge, Deep Creek Lock, High-rise Bridge, NPBL Main Line Bridge · Plánovat trasu
Mosty a zdymadla v okolí
- Fußgängerbrücke am Dismal Swamp Welcome Center Zvedací most · 0,1 km
- South Mills Lock (Dismal Swamp Canal) Zdymadlo · 8 km
Průvodci po přístavech a mapy
- OpenSeaMap Námořní mapa s bójemi, majáky a detaily přístavu
- OpenStreetMap Mapa s cestami, obchody a adresami na pevnině
- Google Maps Satelitní snímek, pohled z ulice, otevírací doby na pevnině
- Windy Webcams Webkamery v okolí
- Navily Fotky, hodnocení, ceny a rezervace místa v přístavu
- noforeignland Kotviště, služby a zprávy od cestovních jachtařů
Pravidla a formality
Časté dotazy
Jak hluboký je přístav North Carolina Welcome Center?
Hloubka vody v přístavu je přibližně 3,5 m. Zdroj údaje o hloubce: EMODnet (odhad). Rozhodující jsou námořní mapa a hloubkoměr.
Jaké vybavení má přístav North Carolina Welcome Center?
Na místě: WC.
Které přístavy jsou poblíž přístavu North Carolina Welcome Center?
Po vodě: Lamb's Marina (14,5 NM), Causeway Marina (16,3 NM), Atlantic Yacht Basin (21,4 NM), Centreville Marina (23,6 NM), Chesapeake (24,5 NM), Ocean Yacht Marina (30,7 NM).
Jaké je počasí v přístavu North Carolina Welcome Center?
Sailseer pro přístav North Carolina Welcome Center ukazuje výhled na 10 dní z ECMWF a GFS a na mapě hodinovou předpověď z devíti modelů s úředními výstrahami a naměřeným větrem.
Zdroje: OpenStreetMap node/11090573691, OpenStreetMap (služby v přístavu) (stav 2026-10-21) Poloha a vybavení zčásti z OpenStreetMap (© přispěvatelé OpenStreetMap, ODbL).