Sailseer

Point San Pablo Yacht Club

Zatoka San Francisco i delta (San Francisco, Sausalito, Oakland, Sacramento, Stockton) · USA

Planuj trasę z portu: Point San Pablo Yacht ClubPokaż na mapie

Point San Pablo Yacht Club to port w akwenie Zatoka San Francisco i delta (San Francisco, Sausalito, Oakland, Sacramento, Stockton), USA. Głębokość wody w porcie wynosi około 3,3 m. Na miejscu: Diesel, Slip. Najbliższy port drogą wodną: Marina Bay (Zatoka San Francisco i delta (San Francisco, Sausalito, Oakland, Sacramento, Stockton)) (1,8 Mm). Z Sailseer zaplanujesz stąd rejsy z pogodą z dziewięciu modeli, pływami, prądami i godzinami otwarcia mostów.

Informacje o porcie

Głębokość wody: Port 3,3 m

Źródło głębokości: EMODnet (szacunek)

Położenie: 37° 55,46' N 122° 22,58' W

Z OpenStreetMap (node/9001860650). Głębokość 3.3 m oszacowana przed wejściem z modelu EMODnet, bez gwarancji.

Wyposażenie

DieselSlip

Perspektywa 10-dniowa

DzieńWiatr knPorywy knzFalePogoda
wczytywanie …

Najsilniejszy wiatr i poryw w każdym dniu, średnia z ECMWF i GFS; od szóstego dnia tylko tendencja. Prognoza godzinowa, modele i ostrzeżenia na mapie

Najbliższe porty drogą wodną

Kotwicowiska w pobliżu

Przewodniki po portach i mapy

Przepisy i formalności

Najczęściej zadawane pytania

Jaka jest głębokość w porcie Point San Pablo Yacht Club?

Głębokość wody w porcie wynosi około 3,3 m. Źródło danych o głębokości: EMODnet (szacunek). Wiążące są mapa morska i echosonda.

Czy w porcie Point San Pablo Yacht Club można zatankować diesel?

Tak, według danych o porcie Point San Pablo Yacht Club można tam zatankować diesel.

Jakie wyposażenie ma port Point San Pablo Yacht Club?

Na miejscu: Diesel, Slip.

Jakie porty leżą w pobliżu portu Point San Pablo Yacht Club?

Drogą wodną: Marina Bay (Zatoka San Francisco i delta (San Francisco, Sausalito, Oakland, Sacramento, Stockton)) (1,8 Mm), Richmond Yacht Club (2,4 Mm), Berkeley Marina (4,8 Mm), Safe Harbor Emeryville (6,3 Mm), Point San Pablo Yacht Harbor (7,4 Mm), Port of Trade Winds Harbor (8,6 Mm).

Jaka jest pogoda w porcie Point San Pablo Yacht Club?

Dla portu Point San Pablo Yacht Club Sailseer pokazuje perspektywę 10-dniową z ECMWF i GFS, a na mapie prognozę godzinową z dziewięciu modeli wraz z urzędowymi ostrzeżeniami i zmierzonym wiatrem.

Źródła: OpenStreetMap node/9001860650, OpenStreetMap (usługi w porcie) (stan 2026-10-21) Położenie i wyposażenie częściowo z OpenStreetMap (© współtwórcy OpenStreetMap, ODbL).