Sailseer

Sandy Point State Park

Záliv Chesapeake: Maryland (Annapolis, Baltimore, Solomons, St. Michaels, Potomac) · USA

Plánovat trasu, start: Sandy Point State ParkZobrazit na mapě

Sandy Point State Park je přístav v oblasti Záliv Chesapeake: Maryland (Annapolis, Baltimore, Solomons, St. Michaels, Potomac), USA. Hloubka vody v přístavu je přibližně 1,7 m. Na místě: WC, Voda, Nafta, Skluz, Odčerpání fekálií, Nákup. Nejbližší přístav po vodě: Podickory Point Yacht & Beach Club (1,8 NM). Se Sailseer odsud naplánujete plavby s počasím z devíti modelů, přílivem a odlivem, proudy a otevírací dobou mostů.

Informace o přístavu

Hloubka vody: Přístav 1,7 m

Zdroj hloubky: EMODnet (odhad)

+1 410 974 2149

Poloha: 39° 00,78' N 076° 24,14' W

Z OpenStreetMap (node/1119450614). Hloubka 1.7 m odhadnuta před vjezdem z modelu EMODnet, bez záruky.

Vybavení

WCVodaNaftaSkluzOdčerpání fekáliíNákup

Výhled na 10 dní

DenVítr knNárazy knodVlnyPočasí
načítá se …

Nejsilnější vítr a náraz za den, průměr z ECMWF a GFS; od šestého dne jen tendence. Hodinová předpověď, modely a výstrahy na mapě

Nejbližší přístavy po vodě

Kotviště v okolí

Průvodci po přístavech a mapy

Pravidla a formality

Časté dotazy

Jak hluboký je přístav Sandy Point State Park?

Hloubka vody v přístavu je přibližně 1,7 m. Zdroj údaje o hloubce: EMODnet (odhad). Rozhodující jsou námořní mapa a hloubkoměr.

Dá se v přístavu Sandy Point State Park natankovat nafta?

Ano, podle údajů o přístavu Sandy Point State Park je tam k dispozici nafta.

Jaké vybavení má přístav Sandy Point State Park?

Na místě: WC, Voda, Nafta, Skluz, Odčerpání fekálií, Nákup.

Které přístavy jsou poblíž přístavu Sandy Point State Park?

Po vodě: Podickory Point Yacht & Beach Club (1,8 NM), Whitehall Marina (Záliv Chesapeake: Maryland (Annapolis, Baltimore, Solomons, St. Michaels, Potomac)) (2,7 NM), Hidden Point (3 NM), Bay Bridge Marina (3,5 NM), Fairwinds Marina (4,6 NM), Bert Jabin's Yacht Yard (5,6 NM).

Jaké je počasí v přístavu Sandy Point State Park?

Sailseer pro přístav Sandy Point State Park ukazuje výhled na 10 dní z ECMWF a GFS a na mapě hodinovou předpověď z devíti modelů s úředními výstrahami a naměřeným větrem.

Zdroje: OpenStreetMap node/1119450614, OpenStreetMap (služby v přístavu) (stav 2026-10-21) Poloha a vybavení zčásti z OpenStreetMap (© přispěvatelé OpenStreetMap, ODbL).