Sailseer

Stander Marine

Michiganské jezero: východní břeh (St. Joseph, Holland, Muskegon, Ludington, Traverse City, Charlevoix) · USA

Plánovat trasu, start: Stander MarineZobrazit na mapě

Stander Marine je přístav v oblasti Michiganské jezero: východní břeh (St. Joseph, Holland, Muskegon, Ludington, Traverse City, Charlevoix), USA. Hloubka vody v přístavu je přibližně 2,9 m. Na místě: Nafta, Skluz, Restaurace, Nákup. Nejbližší přístav po vodě: Leland Harbor (0,1 NM). Se Sailseer odsud naplánujete plavby s počasím z devíti modelů, přílivem a odlivem, proudy a otevírací dobou mostů.

Informace o přístavu

Hloubka vody: Přístav 2,9 m

Zdroj hloubky: EMODnet (odhad)

+1 231 256 9231 · Web

Poloha: 45° 01,18' N 085° 45,59' W

Z OpenStreetMap (node/7853680309). Hloubka 2.9 m odhadnuta před vjezdem z modelu EMODnet, bez záruky.

Vybavení

NaftaSkluzRestauraceNákup

Výhled na 10 dní

DenVítr knNárazy knodVlnyPočasí
načítá se …

Nejsilnější vítr a náraz za den, průměr z ECMWF a GFS; od šestého dne jen tendence. Hodinová předpověď, modely a výstrahy na mapě

Nejbližší přístavy po vodě

Průvodci po přístavech a mapy

Pravidla a formality

Časté dotazy

Jak hluboký je přístav Stander Marine?

Hloubka vody v přístavu je přibližně 2,9 m. Zdroj údaje o hloubce: EMODnet (odhad). Rozhodující jsou námořní mapa a hloubkoměr.

Dá se v přístavu Stander Marine natankovat nafta?

Ano, podle údajů o přístavu Stander Marine je tam k dispozici nafta.

Jaké vybavení má přístav Stander Marine?

Na místě: Nafta, Skluz, Restaurace, Nákup.

Které přístavy jsou poblíž přístavu Stander Marine?

Po vodě: Leland Harbor (0,1 NM), Glen Lake Resort (12,8 NM), Northport Marina (23,2 NM), Ahgosatown Landing Marina and RV Park (24,2 NM), Omena (27,7 NM), Grand Traverse Band Marina (27,8 NM).

Jaké je počasí v přístavu Stander Marine?

Sailseer pro přístav Stander Marine ukazuje výhled na 10 dní z ECMWF a GFS a na mapě hodinovou předpověď z devíti modelů s úředními výstrahami a naměřeným větrem.

Zdroje: OpenStreetMap node/7853680309, Web přístavu, OpenStreetMap (služby v přístavu) (stav 2026-10-21) Poloha a vybavení zčásti z OpenStreetMap (© přispěvatelé OpenStreetMap, ODbL).